ویدیوهایی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است، ادامه برخوردهای خشونت‌آمیز و بازداشت زنان در خیابان‌های تهران به خاطر نوع پوشش‌شان را نشان می‌دهد. در یکی از این ویدیوها برخورد نیروهای انتظامی با زنان در مقابل ایستگاه مترو میرزای شیرازی در مرکز تهران را نشان می‌دهد، زنی با خشونت و همراه با ضرب و شتم به درون ون نیروی انتظامی انداخته می‌شود و یکی از ماموران زن هم با دست چند ضربه به...
حملۀ نظامی تلافی‌جویانۀ جمهوری اسلامی به اسرائیل بار دیگر قابلیت‌های ایران در کاربرد پهپاد را برجسته کرده است. ایران در حملۀ بی‌سابقه خود به اسرائیل، تعداد زیادی پهپاد و...
مدیر اجرایی صندوق کودکان سازمان ملل متحد، یونیسف٬ اعلام کرد، از زمان آغاز جنگ در غزه در ۱۵ مهرماه سال گذشته تا کنون بیش از ۱۳ هزار و ۸۰۰ کودک در نوار غزه کشته شده‌اند.
۹ تن از کارکنان شرکت گوگل شامگاه سه‌شنبه پس از برگزاری یک تحصن چند ساعته علیه قرارداد تازه این شرکت با دولت اسرائیل، توسط پلیس از دفاتر گوگل در نیویورک و کالیفرنیا اخراج شدند.
حزب‌الله لبنان روز چهارشنبه اعلام کرد که یکی از پایگاه‌های نظامی اسرائیل در شمال این کشور را به تلافی حملات اسرائیل که به کشته شدن شماری از اعضای حزب‌الله انجامید، هدف حملات...
فرانسه روز سه‌شنبه اعلام کرد که سفیر خود را در جمهوری آذربایجان برای مشورت فراخوانده است و باکو را به آسیب زدن به روابط دوجانبه متهم کرد.
با افزایش سخت‌گیری‌ برای اعمال حجاب اجباری در ایران، موج پلمب کسب‌وکارها هم در شهرهای مختلف از سر گرفته شده است. صفحه اینستاگرام پیتزا داوود که به «قدیمی‌ترین پیتزافروشی تهران» معروف است، امروز خبر داد به دلیل «عدم رعایت حجاب» پلمب شده است.
بنیامین نتانیاهو به دیوید کامرون، وزیر خارجه بریتانیا، گفته است که اسرائیل در مورد چگونگی پاسخ دادن به حمله ایران «خود تصمیم خواهد گرفت.» نخست وزیر اسرائیل در جریان گفتگوهایی که دولت بریتانیا امیدوار است به جلوگیری از تنش بیشتر کمک کند گفت که دولتش «هرچه ضروری باشد برای دفاع از خود» انجام خواهد داد.
به نظر می‌رسد ایران و اسرائيل تمایل ندارند وارد جنگی تمام‌عیار شوند. با این حال اسرائيل گفته، به حمله موشکی و پهپادی جمهوری اسلامی "پاسخ قاطع" می‌دهد. ارتش‌‌های دو کشور چه توانایی‌هایی دارند؟ یادداشتی از دانیال بابایانی.
پروین میرآسان، نصراله فلاحی و فرزندانش اردوان و ارغوان فلاحی، چهار متهم سیاسی مجموعا به ۱۱ سال حبس محکوم شدند. پدر رضا لطفی از جانباختگان خیزش سراسری زن زندگی آزادی نیز به پنج سال حبس تعزیری محکوم شده است.
شاهزاده رضا پهلوی در گفتگو با سرویس جهانی بی‌بی‌سی، بحران و تنش‌های فعلی در خاورمیانه و درگیری کنونی میان اسرائيل و جمهوری اسلامی را نتیجه مستقیم چند دهه «مماشات»، «سیاست مخدوش جهان غرب در قبال...
پلیس کانادا در ارتباط با بزرگترین سرقت طلا در تاريخ این کشور، چند نفر را دستگیر کرده و برای ۹ نفر هم حکم جلب صادر کرده است.
پلیس کانادا در سالروز سرقت بزرگ ۴۰۰ کیلوگرم شمش طلا در فرودگاه تورنتو، از بازداشت چند نفر، کشف بخشی از طلاها، صدها هزار دلار پول نقد و اسلحه خبر داده است.
هشتاد و پنجمین سالگرد تولدعلی خامنه‌ای همزمان با یکی از پرتنش‌ترین دوره روابط ایران با اسرائیل شده است و نام او در بین رهبران جهان یکی از پرتکرارترین‌ نام‌ها است.
درحالی که سیلاب شدید در جنوب استان سیستان‌وبلوچستان تاکنون منجر به جان باختن دست‌کم ۶ شهروند شده است، نماینده چابهار در مجلس شورای اسلامی از نبود زیرساخت‌های مدیرت بحران در این استان و بی‌توجهی...
Iranian activist Elica Le Bon says many Iranians do not want to go into a war with Israel and argues they want peace in the region.
گزارشگران بدون مرز با انتشار گزارشی از افزایش تهدید خبرنگاران ایرانی در بریتانیا، از دولت این کشور خواست امکان فعالیت آزادانه و بدون ترس آنها مهیا کند و از جمهوری اسلامی خواست حمله به فعالان رسانه‌‌ای را متوقف کند.
در روزهایی که تنش‌های نظامی میان جمهوری اسلامی و اسرائیل به اوج رسیده و آخرین اخبار حاکی از تصمیم جدی دولت بنیامین نتانیاهو برای پاسخ نظامی به حمله هفته گذشته سپاه پاسداران است، حضور پرشمار ماموران...
انفجاری در یک سایت متعلق به «ب‌اِی‌ای سیستمز»، بزرگترین شرکت دفاعی بریتانیا، در جنوب ولز رخ داده است. آتش‌نشانی ولز ‌جنوبی این حادثه را تایید کرد. شرکت «ب‌ای‌ای» گفت پس از این حادثه پروتکل‌های ایمنی «فوراً به اجرا گذاشته شدند» و نیروهای اورژانس در محل حاضر شدند.
نخست‌وزیر قطر می‌گوید مذاکرات بین اسرائیل و حماس برای برقراری آتش‌بس در غزه و آزادی گروگان‌ها به «مرحله حساسی» رسیده و با توقف روبه‌رو شده است.
طوفان توییتری «#جنگ_علیه_زنان» از تنوع انواع خشونت‌ها و آزارهای نیروهای امنیتی علیه مردم عادی در به اصطلاح «طرح نور» یا همان بازگشت گشت‌های ارشاد با همراهی نیروهای امنیتی و لباس شخصی گفت و بر یک نکته اساسی تاکید کرد: «زنان ایران همچون چهار دهه گذشته به مقاومت خود در برابر اجبارهای مردسالارانه ادامه خواهند داد.»
بر اساس این قانون تمامی سازمان‌هایی که بیش از ۲۰ درصد از بودجه آن‌ها از خارج تأمین می‌شود به عنوان «عوامل خارجی» شناسایی خواهند شد.
آژانس امور زنان سازمان ملل خبر داد که در شش ماهی که از آغاز جنگ غزه می‌گذرد، ۱۰ هزار زن فلسطینی در غزه کشته و در نتیجه ۱۹ هزار کودک یتیم شده‌اند.
ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری ایران در جریان رژه نظامی روز ارتش در ایران در ستایش توان نظامی ایران گفته است که گزینه نظامی از «ادبیات آمریکایی‌ها» حذف شده است. آقای رئیسی همچنین تهدید کرده که ایران می‌تواند با اقدام گسترده‌تر علیه اسرائیل کاری کند که چیزی از «رژیم صهیونیستی» باقی نمی‌ماند.