قوانین سایت


هدف ما سالم نگه‌داشتن محیط سایت و فراهم‌آوردن محیطی مناسب برای کاربران آن می‌باشد. در این راستا قوانینی را تنظیم کرده‌ایم که اجرای آن برای تمام کاربران سایت لازم است. ما امیدواریم عمل‌کردن به این قوانین «ردیف‌ترین» را به پاتوقی دوستانه و لذت‌بخش تبدیل‌کند و شاید وسیله کوچکی شود برای نزدیک‌کردن ایران‌دوستان در سراسر جهان.

هرکدام از بندهای قوانین سایت ممکن است در آینده و درصورت برخورد با مشکلات جدید و غیرقابل‌پیش‌بینی دچار تغییر یا جایگزینی شوند. در صورت ایجاد هرگونه تغییر در قوانین، شما را با اعلامیه‌ای از آن مطلع می‌کنیم. لطفاً توجه داشته باشید که ما این قوانین را کامل نمی‌دانیم. اگر فکر می‌کنید می‌توان این قوانین را بهبود بخشید، لطفاً نظرتان را برای ما بفرستید.

قوانین ثبت‌نام

← کاربران می‌بایست در هنگام ثبت‌نام در سایت از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود استفاده نمایند.

← ساختن بیش از یک حساب کاربری برخلاف قوانین سایت می‌باشد و منجر به بسته‌شدن تمامی شناسه‌های کاربر خاطی می‌شود.

قوانین نظرات

← در هنگام ارسال نظرات خود از کلمات مناسب استفاده نمایید. در صورت استفاده از کلمات رکیک، دشنام، ناسزا و یا بدوبیراه، با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

← از تهدید، اذیت و آزار و تجاوز به حقوق دیگر کاربران و افشای اطلاعات خصوصی آنها در نظرات خودداری کنید.

← از تکرار نظرات مشابه (اسپم) و همچنین ارسال نظرات نامربوط با موضوع خودداری کنید.

← مسئولیت نظرات ارسال شده در ردیف‌ترین بر عهده خود شخص می باشد و به هيچ وجه انعکاس دهنده نظرات و دیدگاه‌های مسئولين سايت نمی‌باشد.


قوانین حقوقی و قرارداد ردیف‌ترین


سایت ردیف‌ترین تمام تلاش خود را برای عرضه‌کردن سایت به بهترین حالت ممکن انجام می‌دهد اما در عین حال تعهدی نسبت به قطع‌شدن سایت و اشکالات احتمالی موجود در آن و لزوم رفع آنها ندارد. همچنین به‌دلیل ماهیت ردیف‌ترین، محتوای تولیدشده توسط شما حتی در صورت قطع ارتباط شما با سایت به هر دلیل، همچنان قابل‌دسترس خواهدبود و ردیف‌ترین حق حذف یا نگه‌داشتن محتوای تولیدشده توسط کاربر را برای خود محفوظ می‌دارد.

با عضویت در ردیف‌ترین شما می‌پذیرید که از حساب کاربری و کلمه عبور خود محافظت کنید. سایت ردیف‌ترین نسبت به حفظ حریم شخصی کاربران خود حساس است، اما مسئولیتی را در قبال سوء استفاده از اطلاعاتی که کاربران بر روی اینترنت و بر روی صفحه شخصی خود قرار داده‌اند قبول نمی‌کند. با عضویت در ردیف‌ترین شما می‌پذیرید که از حساب کاربری و کلمه عبور خود محافظت کنید.

تحت هیچ شرایطی ردیف‌ترین مسئول خسارت‌های وارده در اثر اعتماد و اتکا به اطلاعات قرار گرفته روی این سایت یا انتقال‌یافته توسط این سایت نمی‌باشد. همچنین مسئولیتی را نیز در مورد از بین رفتن اطلاعات قرار گرفته روی این سایت نمی‌پذیرد. شما نیز کاملاً به تشخیص خود و بدون هیچ تضمینی از طرف ردیف‌ترین می‌توانید روی لینک‌ها کلیک کنید یا نکنید. ردیف‌ترین مسئولیتی را در مورد محتوای سایر سایت‌ها قبول نمی‌کند.

اعضای تیم ردیف‌ترین به برخی از اطلاعات شخصی نظیر آدرس ایمیل و آی‌پی‌ها جهت بررسی تقلب در سایت و همچنین بهینه‌سازی سیستم دسترسی دارند، اما اطلاعات کامل شخصی شما را در اختیار ندارند. اگر ردیف‌ترین فروخته و یا واگذار شود، اطلاعات کاربران که دارایی‌های ردیف‌ترین محسوب می‌شوند نیز به همراه سایت منتقل خواهندشد.

سایت ردیف‌ترین این حق را دارد که در صورت تخلف از قوانین سایت و بنابر تشخیص خود، عضویت اعضاء متخلف را، بصورت موقت یا دائمی حذف کند. ردیف‌ترین سعی می کند دلیل را به کاربر خاطی توضیح دهد.

سایت ردیف‌ترین در صورت شکایت قانونی بین کاربران ردیف‌ترین یا بین کاربران ردیف‌ترین و اشخاص دیگری خارج از محیط ردیف‌ترین هیچگونه مسئولیتی را به هر صورت نمی‌پذیرد و شما با عضویت در سایت متعهد می‌شوید که سایت ردیف‌ترین را از هرگونه مسئولیت حقوقی و مالی مبرا بدانید.

کلیه حقوق مربوط به محتویات نرم‌افزاری و ابداعات و طرح‌های سایت ردیف‌ترین متعلق به این سایت می‌باشد.

سایت ردیف‌ترین می‌تواند هر قسمتی از این قرارداد را در هر موقع تغییر دهد. متن قرارداد همیشه بر روی سایت قابل دیدن است. در هر زمان در صورتیکه با این قرارداد مخالف بودید و یا اگر به هر دلیل دیگری قصد ترک ردیف‌ترین را داشتید صرفا دیگر به سایت وارد نشوید و یا می‌توانید با مسئولین سایت تماس بگیرید تا حساب کاربری شما را مسدود کنند اما همانطور که قبلا نیز اشاره شد محتوای تولید شده شما در سایت کماکان قابل دسترس خواهد بود.