سخنگوی شورای نگهبان از تمهیدات این شورا برای تسریع در روند بررسی لایحه بودجه سال آینده خبر داد.
سخنگوی سپاه پاسداران گفت: هم‌اکنون بالغ بر۱۰۰ هزار پاسدار و بسیجی در بخش‌های مختلف امدادی و خدمت‌رسانی در عرصه مبارزه با ویروس کرونا هستند.
عضو هیئت‌رئیسه مجلس با بیان جزئیاتی از جلسه امروز پارلمان برای بررسی راه‌های مقابله با "کرونا" گفت: در این جلسه مقرر شد تا ستاد پشتیبانی به ریاست رئیس‌جمهور برای مقابله با شیوع ویروس کرونا تشکیل شود.
محمدرضا راه چمنی دبیرکل حزب وحدت و همکاری ملی، فعال اصلاح‌طلب و نامزد انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در سن ۶۴ سالگی و بر اثر ابتلا به ویروس کرونا درگذشت.
رئیس مجلس شورای اسلامی از مصوبات جدید شورای عالی امنیت ملی مبنی بر لزوم تبعیت همه دستگاه ها از تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا و نحوه همکاری بخش های مختلف کشور با این ستادخبر داد.
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از جلسه فوق العاده این کمیسیون با حضور وزیر بهداشت برای بررسی راه های مقابله با شیوع ویروس کرونا خبر داد.
منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم گفت: دشتگاه قضایی هرچه سریعتر اقلام بهدشاتی کشف شده را در اختیار بخش درمانی قرار دهد.
از ساعاتی پیش وضعیت عمومی فاطمه رهبر منتخب مردم تهران در مجلس شورای اسلامی که به دلیل ابتلا به ویروس کرونا و البته بیماری های زمینه ای،وخیم شده است
سفیر جمهوری اسلامی ایران در چین اعلام کرد هواپیمای حامل چهارمین محموله کمک‌های چین به‌منظور مبارزه با شیوع ویروس کرونا تا ساعاتی دیگر به سمت تهران پرواز خواهد کرد.
وزیر امور خارجه کشورمان و مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا به‌صورت تلفنی در خصوص آخرین تحولات مرتبط با برجام، گزارش جهت‌دار آژانس درباره برنامه‌ هسته‌ای ایران و همچنین شیوع ویروس کرونا در جهان بحث و تبادل نظر کردند.
وزرای امور خارجه ایران و اتریش در یک تماس تلفنی درباره راهکارهای جمعی مبارزه با ویروس کرونا بحث و تبادل نظر کردند.
عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون قضایی مجلس با بیان اینکه اقدام محتکران اقلام بهداشتی مصداق اقدام علیه امنیت ملی است، گفت: با کاسبان کرونا با اشد مجازات برخورد شود.
لاریجانی در دیدار جوسپ بورل، هماهنگ کننده عالی سیاست خارجی اتحادیه اروپا از عهد شکنی آمریکا و رفتار ضعیف اتحادیه اروپا در مقابل آمریکا انتقاد و آمادگی ایران را برای کمک به حل مشکلات منطقه ای اعلام کرد.
وزرای امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و جمهوری خلق چین در گفتگویی تلفنی درباره آخرین تحولات مربوط به شیوع ویروس کرونا در چین و همچنین سایر موضوعات رایزنی کردند.
رئیس جمهور در دیدار با هماهنگ‌کننده عالی سیاست‌خارجی اتحادیه اروپا از عدم اجرای کامل تعهدات طرف‌های برجام انتقاد کرد. بورل نیز ابراز تاسف کرد.
وزیر امور خارجه کشورمان به آمریکا و متحدانش توصیه کرد که به جای معامله موهوم قرن که مرده به دنیا خواهد آمد، پیشنهاد رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر برگزاری همه‌پرسی با حضور تمامی فلسطینیان را بپذیرند.
بسیج دانشجویی ۳۰ دانشگاه تهران طی نامه‌ای خطاب به وزیر خارجه از اظهارات اخیر وی انتقاد کردند.
عضو مجمع تشخیص مصحلت نظام گفت: حرکت بر اساس قانون اساسی باید از مجلس شروع شود.
سخنگوی پنتاگون تأیید کرد که دست‌کم ۳۴ نفر از نظامی آمریکایی که طی حمله موشکی ایران به پایگاه عین‌الاسد دچار ضربه مغزی خفیف شده و تحت درمان قرار گرفته‌اند.
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان تأکید کرد که رئیس‌جمهور در اردیبهشت‌ماه سال جاری به طرف‌های دیگر برجام هشدار داده که در صورت ارجاع پرونده هسته‌ای ایران به شورای امنیت، جمهوری اسلامی ایران خروج از NPT را به‌عنوان یک گزینه جبرانی اجرا خواهد کرد.
اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی تصویب کردند جایزه جهانی ایثار که پیشنهاد سردار سلیمانی بوده است، با نام خود شهید سلیمانی به ایثارگران در سطح بین المللی اعطا شود .
رئیس دانشگاه صنعتی شریف از اقدام این دانشگاه برای اهدای بورس تحصیلی به یاد ۱۶ دانش آموخته این دانشگاه در سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی خبر داد.
سخنگوی وزارت امور خارجه ایران به استفاده رئیس جمهور فرانسه از نامی جعلی برای خلیج فارس واکنش نشان داد و گفت : ‎حضور نظامی‌شما در خلیج فارس به اندازه اشتباه شما در نامیدن آن اشتباه است.
وزیر امور خارجه کشورمان بر ضرورت جلوگیری از سیاسی‌سازی تراژدی سقوط هواپیمای اوکراینی تأکید کرد.
زمین فتح‌شده باید حفظ و تثبیت شود تا زمینه‌ای برای پیشروی‌های بعدی باشد. خطبه‌ها و حضور میلیونی تن‌ها در نمازجمعه امروز، یوم‌الله سوم در دی ماه پر ماجرای امسال بود که نتیجه آن بنا به وعده الهی تثبیت و پیشروی جریان حق خواهد بود.