رئیس گروهی دوستی پارلمانی ایران و پاکستان در دیدار با رئیس کمیسیون اقتصادی این کشور بر فعال‌سازی بازارچه‌های مرزی بین دو کشور تاکید کرد.
معاون اول رئیس‌جمهور آیین نامه اجرایی بند (ب) تبصره (۱۲) قانون بودجه سال ۱۳۹۸ کل کشور را برای اجرا به وزارت امور اقتصادی و دارایی، سازمان برنامه و بودجه و سازمان اداری استخدامی ابلاغ کرد.
سخنگوی فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه دولت باید هرچه سریع‌تر بحث رتبه‌بندی معلمان را تعیین تکلیف کند، گفت: بیش از یک میلیون معلم در کشور فعالیت می‌کنند که&#۱۶۰;امیداواریم با رتبه‌بندی شاهد افزایش منطقی حقوق آنها باشیم.
وزیر راه گفت: در دولت مطرح شد تا بتوانیم برای مسکن اولی‌ها و جوانان کارمندان دولت یک اقدام گسترده و فراگیر در سطح کشور با مشارکت دستگاه‌های اجرایی انجام دهیم.
وزیر جهاد کشاورزی درباره دلایل افزایش قیمت محصولات لبنی و هزینه‌های تولید توضیحاتی ارائه کرد.
سخنگوی دولت گفت: رئیس‌جمهور دستور داد در تمامی فرودگاه‌ها، گردشگران خارجی بدون مُهر فیزیکی و ثبت در پاسپورت به ایران بیایند.
سید جواد حسینی گفت: ثبت‌نام و تحصیل در مدارس رایگان است؛ به جز مدارسی که در قانون تعیین شده‌اند.
وزیر بهداشت از تنظیم آیین‌نامه‌ای برای حضور کردشگران سلامت و استفاده از خدمات پزشکی خبر داد.
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در خصوص اتهام به کشورمان درباره نفت‌کش‌ها در دریای عمان واکنش نشان داد.
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت:کشور‌های اروپایی باید ضرب‌الاجل ۶۰ روزه ایران را جدی بگیرند تا هرچه زودتر شاهد اقدامات ثمربخش درباره اجرای تعهدات برجامی اروپا باشیم.
رئیس کل بانک مرکزی درباره ارز نیمایی و همچنین کانال مالی اینستکس توضیحاتی ارائه کرد.
سخنگوی سازمان انرژی اتمی گفت: مهلت دوماهه ایران به طرف‌های باقیمانده در برجام قابل تمدید نیست و براساس برنامه زمان‌بندی شده، گام دوم برداشته شد.
رئیس کمیسیون عمران مجلس توضیحاتی درباره علت گرانی مسکن در چند ماه گذشته ارائه کرد.
عضو کمیسیون برنامه‌ و بودجه مجلس با بیان اینکه با بیان اینکه شکایاتی از سوی مردم به دفاتر نمایندگان مبنی بر گرانی کالاهای اساسی ارسال می‌شود، گفت: به همین منظور کارگروه ویژ‌ه‌‌ای برای بررسی موضوع در کمیسیون بودجه تشکیل شده است.
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس از برطرف شدن مشکل تخصیص قیر رایگان به برخی دستگاه‌ها و ارگان‌ها خبر داد.
نماینده مردم قم در مجلس گفت:جمهوری اسلامی ایران با وجود اقدامات مخرب آمریکا، همواره به دنبال تقویت صلح و ثبات منطقه است.
معاون سیاسی وزارت کشور دولت اصلاحات گفت: آقای نظری مسئول تیم انتظامی در غائله ۷۸ دو ادعا کرده است که با دستور مافوق وارد کوی شده. سوال من این است که آقای نظری با دستور چه کسی وارد کوی شد؟
مراسم تودیع و معارفه مدیران کل قدیم و جدید روابط عمومی مجلس شورای اسلامی امروز برگزار شد.
نمایندگان مجلس با امضای بیانیه‌ای از مواضع مقتدرانه مقام معظم رهبری در دیدار با نخست وزیر ژاپن تقدیر کردند.
رئیس کمیسیون شوراهای مجلس شورای اسلامی جزئیاتی از زمان دقیق ثبت‌نام از کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس را تشریح کرد.
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات گزارش این کمیسیون درباره حادثه واژگونی اتوبوس در دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات را قرائت کرد.
عضو هیئت رئیسه مجلس از اعلام وصول یک طرح و یک سوال ملی از وزیر راه خبر داد.
نمایندگان مجلس لایحه موافقت‌نامه بین دو دولت ایران و فنلاند درباره کمک و همکاری متقابل در امور گمرکی را تصویب کرده‌اند.