معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار تهران گفت: تا ساعت ۱۹ و ۲۰ دقیقه روز پایانی ثبت نام از داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، ۲۸۴۰ نفر در حوزه انتخابیه تهران ثبت نام کرده‌اند.
وزیر کشور از محل ثبت نام داوطلبان حوزه انتخابیه تهران بازدید کرد.
همزمان با سالروز ۱۶ آذر، تعدادی از دانشجویان در دانشگاه‌های تهران، علامه و امیرکبیر، دست به تجمع زدند.
محمدباقر قالیباف عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام طی بیانیه‌ای کاندیداتوری خود از حوزه انتخابیه تهران را اعلام کرد.
کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات کشور از داوطلبان ثبت‌نام در حوزه انتخابیه تهران دعوت کرد به‌دلیل ازدحام در وزارت کشور، به محل ثبت نام در فرمانداری تهران مراجعه کنند.
عضو فراکسیون امید مجلس پس از ثبت نام در انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس در پاسخ به این سوال که آیا حاضر است هزینه انتخاباتی خود را اعلام کند یا خیر؟ گفت: هزینه انتخاباتی‌ام را به صورت شفاف و ریز اعلام خواهم کرد.
کمیته اطلاع‌رسانی وزارت کشور اعلام کرد: در مجموع ۶ روز و تا ساعت&#۱۶۰;۱۳:۳۰ دقیقه امروز‌، ۱۱ هزار و ۴۰۸ نفر ثبت‌نام کردند.
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: طعاً کسی که با پول وارد مجلس می‌شود، نماینده مردم نیست، بلکه نماینده گروهی می‌شود که برایش هزینه و از او حمایت کردند.
نماینده فعلی کرمانشاه پس از ثبت نام در انتخابات دوره یازدهم مجلس گفت: برای جلوگیری از پیوند ثروت و قدرت در آینده لازم دانستیم افرادی که نگاهشان کلیدی هست در مجلس حضور پیدا کنند.
ئیس هیئت بازرسی ستاد انتخابات استان تهران گفت: تا ساعت ۱۲ روز پایانی ثبت‌نام، ۲۵۰۰ نفر در حوزه انتخابیه تهران ثبت نام کرده‌اند که نسبت به دوره مشابه قبل افزایش داشته است.
محمدرضا عارف رئیس فراکسیون امید مجلس رسماً اعلام کرد در انتخابات مجلس یازدهم ثبت‌نام نمی‌کند.
معاون رئیس جمهوری در دولت دهم پس از ثبت نام در انتخابات مجلس در پاسخ به این سؤال که آیا با احمدی نژاد جلساتی داشته و اصولا وی را ملاقات می‌کند یا خیر، خاطر نشان کرد: خیر، جلساتی با ایشان ندارم.
معاون حقوقی رئیس جمهور در دولت یازدهم گفت: اگر مردم انتخاب آگاهانه نداشته باشند، خرج پول و هزینه‌های گزاف و نیز داشتن پول بیشتر جای خود را به شایسته سالاری و کارآمدی می‌دهد.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مسئولین نتوانستند اعضای مجمع را قانع کنند که عضویت ما در پالرمو دستاورد دارد و اشکالی در اقتصاد ما ایجاد نمی‌کند.
هفتمین روز ثبت‌نام از داوطلبان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش آغاز شد، گزارش تسنیم از ثبت‌نام‌های روز آخر نام نویسی برای عضویت در خانه ملت را می‌خوانید.
سخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت: ششمین روز از ثبت‌نام داوطلبان انتخابات مجلس به پایان رسید که تاکنون&#۱۶۰;۹۸۰۶ نفر ثبت‌نامشان نهایی شده است که از این تعداد یک هزار و ۵۳ نفر زن و ۸ هزار و ۷۵۳ نفر مرد هستند.
معاون فرماندار تهران گفت: در مجموع شش روز ثبت‌نام از داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، تا ساعت ۱۷، ۲۰۴۶ نفر ثبت‌نام کرده‌اند.
وزیر کشور از ثبت‌نام بیش از ۹ هزار داوطلب نمایندگی مجلس شورای اسلامی و ۱۹ داوطلب نمایندگی مجلس خبرگان خبر داد و گفت: بیش از ۸۰ درصد اعضای هیئت‌های اجرایی انتخاب&#۱۶۰;شده‌اند.
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: جلس در راستای وظیفه اصلی خود یعنی قانون‌گذاری عمل می‌کند.&#۱۶۰;بیش از ۱۵۰ طرح و لایحه در مجلس آمده و تصویب شده است اما عده‌ای به دنبال این بودند که مجلس را ناکارآمد جلوه دهند.
مدیر روابط عمومی شورای شهر تهران گفت: علیرغم وضعیت موجود اما باز می‌توان مجلسی در راس امور تشکیل داد.
غلامرضا انصاری عضو شورای سیاست‌گذاری اصلاح طلبان، گفت: قطعا طرح سرا در انتخابات مجلس یازدهم عملیاتی خواهد شد.
عضو فراکسیون امید در واکنش به اظهارات روز گذشته دبیرکل حزب اتحاد ملت گفت: نمی شود کسی که وارد انتخابات می شود بگوید برخی ساختارهای کشور را قبول ندارم.
یک عضو فراکسیون امید مجلس و داوطلب انتخابات مجلس یازدهم گفت: در انتخابات مجلس همراه با اصلاح طلبان هستم و اگر در لیست نباشم کنار میکشم و مستقل شرکت نمی‌کنم.