عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام از تعیین تکلیف لایحه «پالرمو» در جلسه فردای این مجمع خبر داد.
خطیب نماز جمعه تهران، بیانیه گام دوم انقلاب که اخیراًٌ از سوی رهبر انقلاب صادر شده است را تبیین کرد.
محمد عبداللهی کارشناس مسائل سیاسی، تحلیلی ویدئویی درباره بیانیه گام دوم رهبر معظم انقلاب ارائه کرد.
سخنگوی وزارت کشور جزئیاتی از لایحه جامع انتخابات که برای تصویب به مجلس ارائه شده را تشریح کرد.
تهیه‌کننده برنامه تلویزیونی "ثریا" معتقد است که بیانیه "گام دوم" که از سوی رهبر انقلاب تبیین شده است، راه‌های نرفته در مسیر پیشرفت انقلاب را تبیین می‌کند.
نمایندگان مجلس شورای اسلامی از هفته آینده وارد بررسی کلیات و جزئیات لایحه بودجه سال ۹۸ خواهند شد.
حسین شمسیان روزنامه‌نگار و حقوقدان بخشی از بیانیه "گام دوم انقلاب" پیرامون ضرورت استفاده از ظرفیت‌های جوانان را تحلیل کرد.
تیتر اغلب روزنامه‌های روز پنج شنبه کشور به بیانیه گام دوم انقلاب اختصاص داشت اما برخی روزنامه‌ها که عمدتاً گرایش اصلاح‌طلبی داشتند نیز بخشی از این بیانیه را تیتر کردند که با روح کلی‌ آن در تضاد بود.
سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس معایب استانی شدن انتخابات مجلس را تشریح کرد.
مهدی محمدی معتقد است که بیانیه "گام دوم انقلاب" یک حرف مهم را نمی‌گوید و آن این است که صاحب پیام از آنچه که خود به صورت تمام و کمال به میدان آورده‌اند و انقلاب را سرافراز و دشمن را ناامید کرده‌اند، سخن نمی‌گویند.
سید امیر سیاح کارشناس مسائل اقتصادی درباره بیانیه‌ «گام دوم انقلاب» که توسط امام‌ خامنه‌ای منتشر شد، اظهار داشت: باید از مسیر دست‌یابی به فناوری و تلاش علمی، ثروتمند و قدرتمند بشویم.
روزنامه سازندگی با انتشار نقد سلیمی‌نمین با عنوان "کمی انصاف"، در مطلبی با عنوان "انتقاد از خود" به درج اشتباهات تاریخی در رابطه با "عبدالحسین زرین‌کوب" و کتاب "دو قرن سکوت" اذعان کرد.
استاد و حوزه دانشگاه به تشریح بیانیه «گام دوم انقلاب» رهبر معظم انقلاب پرداخت و گفت: این بیانیه برای نسل آینده، یک سند حمایتی و انگیزشی ارائه می‌دهد.
مدیر مسئول روزنامه کیهان در تشریح بیانیه «گام دوم انقلاب» گفت: دشمن سعی می‌کند ما ندانیم در کدام نقطه ایستاده‌ایم ولی رهبر معظم انقلاب نشان دادند ما در بلندای تاریخ هستیم.
حجت‌الاسلام رحمانی عضو سابق دفتر امام خمینی (ره) گفت: امکان ندارد نامه‌ای که دارای امضای امام خمینی (ره) است، از سوی غیر امام باشد. از این رو نامه ایشان درباره نهضت آزادی و آیت الله منتظری قطعی است.
رئیس‌جمهور در دیدار پوتین، رژیم صهیونیستی را ریشه بسیاری از مشکلات و ناامنی‌ها در منطقه دانست.
سید امیر سیاح کارشناس مسائل اقتصادی درباره بیانیه‌ «گام دوم انقلاب» که توسط امام‌ خامنه‌ای منتشر شد، اظهار داشت: باید از مسیر دست‌یابی به فناوری و تلاش علمی، ثروتمند و قدرتمند بشویم.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به ناکارآمدی مدیران در حوزه اقتصادی، گفت:مشکلات کشور به دلیل ناکارآمدی مدیران است.
همایش چهار دهه رهبری انقلاب صبح امروز به همت دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.
رئیس‌جمهور در نشست سوچی گفت: تروریست‌ها نه تنها در سوریه بلکه در هیچ جای این کره خاکی، نباید احساس امنیت کنند.
نشست سه جانبه روسای جمهور ایران، روسیه و ترکیه در شهر سوچی با موضوع تحولات سوریه آغاز شد.
مدیر مسئول روزنامه کیهان در تشریح بیانیه «گام دوم انقلاب» گفت: دشمن سعی می‌کند ما ندانیم در کدام نقطه ایستاده‌ایم ولی رهبری نشان دادند ما در بلندای تاریخ هستیم.
رئیس‌جمهور در دیدار رئیس‌جمهور ترکیه ضمن واکنش به نشست ورشو گفت: تروریسم از مهمترین معضلات منطقه است.