عضو هیئت عالی نظارت بر برجام گفت: امیدواریم مسئولان دولتی ما در مذاکرات خود بتوانند تضمین‌های لازم را بگیرند والا به طرفی که حرف‌های متناقض می‌زند، نمی‌شود، اعتماد کرد.
آمریکا و چین دعوای خود را بر سر تراز منفی تجارتی کنار گذاشتند. چین در سال گذشته میلادی ۳۷۵ میلیارد دلار بیش از واردات از آمریکا کالا به این کشور صادر کرده بود اکنون این کشور تصمیم گرفته محصولات بیشتری از آمریکا وارد کند.
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی جزئیاتی از جلسه غیرعلنی پارلمان درباره برجام را تشریح کرد.
هیئت تحقیق و تفحص از دو تابعیتی‌ها اعلام کرد ۴۷ مورد از این دوتابعیتی‌ها در مراکز دولتی و حکومتی، ۳۷ مورد در پست‌های دولتی، ۲۸ مورد در مراکز حساس و دولتی، ۱۳ مورد در مراکز علمی، دانشگاهی و آموزشی هستند.
معاون دادستان کل ایران ابراز خشنودی کرده که فیلترینگ تلگرام باعث "سقوط فاحش" رتبه این پیام‌رسان شده است. برخی گزارش‌ها نشان می‌دهد این کار آن گونه که مسئولان ادعا می‌کنند موفقیت‌آمیز نبوده است.
شهردار تسالونیکی، دومین شهر بزرگ یونان که مورد ضرب و شتم گروهی از مردم قرار گرفته بود، برای درمان به بیمارستان منتقل شد. گروهی از ملی‌گراهای خشمگین با بطری به یانیس بوتاریس ۷۵ ساله حمله کرده و او را کتک زدند.
وزارت اطلاعات در نامه‌ای به کمیسیون امنیت ملی مجلس اعلام کرد که ۳۷ مورد در پُست‌های دولتی، ۲۸ مورد در مراکز حساس و دولتی افراد دو تابعیتی هستند این در حالی است که وزیر اطلاعات صبح امروز در مجلس گفته بود در بدنه دولت شخص دوتابعیتی وجود ندارد.
گربه وحشی معروف به شیرکوهی که باعث مرگ یک دوچرخه‌سوار و زخمی شدن یک نفر دیگر شده بود، به دست پلیس کشته شد.
این هفته در جهان خودرو: جگوار کلاسیک عروسی سلطنتی با موتور الکتریکی، ساخت اولین مرسدس-بنز در فرانسه، آغاز کمپین رونمایی از لوکس‌ترین شاسی‌بلند آئودی و انصراف فولکس‌واگن از شرکت در نمایشگاه خودروی پاریس.
مجلس شورای اسلامی جزئیات جدیدی از مدیران دوتابعیتی را منتشر کرده اما با این حال وزیر اطلاعات همچنان می‌گوید که هیچ مدیر دوتابعیتی در بدنه دولت وجود ندارد.
صادق زیباکلام پس از آنکه از دانشگاه آزاد برکنار شد، از دانشگاه تهران هم بازنشسته اجباری شد. این در حالی است که او تنها ۲۵ سال در دانشکده حقوق دانشگاه تهران سابقه تدریس داشته است.
اوزیل و گوندوغان ملی‌پوشان ترک‌تبار آلمانی به دیدار اشتاین‌مایر رفتند. آنها به حمایت از اردوغان سخن گفته و او را رئیس جمهور خود خوانده بودند.
چهره سرنوشت‌ساز جام جهانى ۱۹۵۰ در برزیل خوآن شیافینو، ملی‌پوش اروگوئه بود که با گل خود در فینال ناکامی برزیل را رقم زد. شیافینو اگر بهترین بازیکن تاریخ فوتبال اروگوئه نباشد، بی‌تردید یکى از بهترین‌ها محسوب مى‌شود.
رئیس‌جمهور آمریکا با آنکه بارها از توافق هسته‌ای برجام با عناوینی مانند «توافق بد»، «توافق فاجعه‌بار» و «توافق وحشتناک» یاد کرده بود، از یکی از گزینه‌های خود که می‌توانست برای لغو برجام استفاده کند، صرف‌نظر کرد.
جواد کریمی قدوسی، نماینده مجلس و مسئول تحقیق و تفحص از مدیران دوتابعیتی، گفته برخی معاونان رییس‌جمهور، معاونان وزرا، مدیران صدا و سیما، مدیران بانکی و اعضای تیم مذاکرات هسته‌ای گرین‌کارت آمریکا یا تابعیت یک کشور دیگر را دارند.
به گزارش "نیویورک تایمز" عربستان و امارات سعی کرده‌اند برای پیروزی ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری امریکا مداخله کنند. نماینده شاهزادگان این دو کشور عربی در سال ۲۰۱۶ با پسر ارشد ترامپ ملاقات کرده و پیشنهاد کمک نموده‌اند.
رئیس هیئت تحقیق و تفحص از مسئولان دو تابعیتی و دارای گرین کارت، جزئیات جدیدی از هویت مدیران دولتی و غیردولتی که دارای تابعیت مضاعف هستند را منتشر کرد.
کتاب جرم سیاسی در حقوق ایران آخرین اثر قدرت الله رحمانی عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبائی از سوی انتشارات این دانشگاه منتشر شد.
دیپلمات‌های روسیه، چین و اروپا قرار است درباره بسته کمک مالی به ایران مذاکره کنند. به گفته محافل دیپلماتیک اروپایی اگر ایران قرارداد جدید اتمی منعقد کند می‌تواند کمک مالی میلیاردی دریافت کند.
پزشکان فرانسوی با بررسی بقایای دندان و جمجمه آدولف هیتلر به این نتیجه رسیده‌اند که او در سال ۱۹۴۵ میلادی بر اثر خوردن سم سیانور و شلیک به سر کشته شده است.
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس از ورود ۲.۸ میلیارد دلار پوشاک قاچاق به کشور در سال گذشته خبر داد.
خبرهای رسیده از شهر کازرون، در غرب استان فارس ایران حاکی است که دیروز هم فضای شهر امنیتی بوده و درگیری‌های پراکنده‌ای صورت گرفته است.‏