نماینده مردم اردبیل در مجلس یکی از تبعات اطلاع‌رسانی نکردن دولت برای تصمیم اخیرش در اصلاح قیمت بنزین را سوء‌استفاده سودجویان از فضای اعتراضات قانونی دانست.
رئیس‌دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
رئیس کل بانک مرکزی گفت: بر اساس بررسی‌های علمی انجام شده افزایش قیمت بنزین در کل حدود ۴ درصد در طول یک سال آینده در تورم تاثیر خواهد گذاشت.
وزیر نیرو در حاشیه نشست هفتگی هیئت دولت گفت: فردا عازم مسکو هستیم، برای عملیاتی کردن وام ۵ میلیارد دلار وام دولتی‌روسیه به ایران به این سفر می‌روم.
دبیر شورای نگهبان گفت: همه آن‌هایی که اعتراض کردند و به خیابان‌ها آمدند از اشرار نبودند و دغدغه‌های مردم باید درک شود.
نماینده اصفهان در مجلس از توافق جدید دولت و قوه مقننه برای نحوه و زمان واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس خبر داد.
سخنگوی دولت گفت: سهمیه بنزین آژانس‌ها و سرویس مدارس را پیش بینی کردیم و اخیرا که برخی سرویس‌ها افزایش قیمت دادند از وزارت صنعت، معدن و تجارت خواستیم سریع بررسی کند.
نیروهای آمریکایی مستقر در افغانستان اعلام کرده‌اند دو نظامی آمریکایی در سانحه هوایی در ولایت لوگر کشته شده‌اند اما این سانحه ناشی از تیراندازی دشمن نبوده است. طالبان گفته‌اند یک هلی‌کوپتر نوع شینوک را هدف قرارداده‌اند.
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از وضع معیشتی کارگران، خواستار افزایش حقوق ۴۰ درصدی کارگران در سال آینده شد.
نایب‌رئیس مجلس معتقد است که در شرایط کنونی مطرح کردن ایده از سوی کاندیداهای انتخاباتی کارایی لازم را ندارد و آنها باید برنامه عملیاتی و اجرایی ارائه کنند.
وزیر نیرو گفت: وزارت نیرو تابع مقررات و قوانین است، به همین دلیل پس از تغییر قیمت بنزین به هیچ عنوان قیمت آب و برق تا پایان سال گران نخواهد شد.
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور وعده داد که بودجه سال ۹۹ در روز ۱۵ آذر تقدیم مجلس می‌شود.
در چند روز گذشته کشورهای عضو اتحادیه اروپا و آمریکا به اعتراضات در ایران واکنش نشان داده‌اند. نهادهای بین‌المللی هم درباره اعتراضات بیانیه صادر کردند.
نماینده سنقر در مجلس با بیان اینکه مردم باید هوشیار باشند و در پازلی که دشمنان در اعتراضات اخیر طراحی کرده‌اند قرار نگیرند، گفت:جریان‌های ضد انقلاب و معاند به اغتشاشات دامن می‌زنند.
ارتش اسرائیل می‌گوید در واکنش به حمله موشکی روز سه‌شنبه، به اهداف نظامی سوری و ایرانی در داخل خاک سوریه «حمله گسترده‌ای» انجام داده‌است. سوریه می‌گوید «بیشتر موشک‌ها را سرنگون کرده‌است».
وزارت دفاع اسرائیل می گوید روز چهارشنبه به تلافی راکت های شلیک شده از سوریه حملات "وسیعی" علیه نیروهای قدس ایران و نیروهای مسلح سوریه انجام داده است. سوریه این حمله را "سنگین" توصیف کرد و یک خبرنگار خبرگزاری فرانسه در دمشق گفت صدای چند انفجار مهیب را شنیده است.
سازمان اطلاعات وزارت دفاع آمریکا در گزارشی گفته است که ایران علیرغم چند دهه تحریم های آمریکا موفق شده است بزرگ‌ترین برنامه موشکی را در بین کشورهای منطقه خاورمیانه داشته باشد؛ برنامه ای که از برنامه موشکی اسرائیل هم بزرگ تر است.
آژانس اطلاعات دفاعی آمریکا در گزارش تازه‌ای که ۲۸ آبان ماه منتشر کرده می‌گوید زرادخانه موشکی ایران بزرگ‌ترین در خاورمیانه است و حتی از زرادخانه موشکی اسرائیل نیز انبوه‌تر است.
کاخ‌سفید مقام ارشد کمیته امنیت ملی خود را هدف انتقادهای شدید قرار داده است. سرهنگ الکساندر ویندمن، مقام ارشد کاخ‌سفید در امور اوکراین روز سه‌شنبه در جلسه علنی کنگره و برابر دوربین‌های تلویزیونی گفت به عنوان کسی که هنگام تماس تلفنی دونالد ترامپ با همتای اوکراینی او حاضر بوده، از محتوای سخنان رئیس‌جمهور آمریکا شگفت‌زده و نگران شده است.
در حالیکه با تداوم اعتراضات در ایران مقامات جمهوری اسلامی بر ادامه قطع اینترنت تاکید دارند، محاسبات موسسه ناظر بر اینترنت نشان می‌دهد که قطع اینترنت هزینه سنگینی برای اقتصاد ایران دارد. نت بلاکز که به دسترسی به اینترنت در سراسر جهان نظارت می‌کند، سه شنبه شب ۲۸ آبان به وقت واشنگتن در پاسخ به بخش فارسی صدای آمریکا اعلام کرد که طبق محاسبه این موسسه، هر روز اختلال در اینترنت در کنار...
برایان هوک، نماینده وزارت خارجه ایالات متحده در امور ایران با ستایش اعتراضات مردم علیه «فساد و نقض حقوق بشر» رژیم جمهوری اسلامی، بار دیگر بر حمایت دولت آمریکا از مردم ایران تاکید کرد. برایان هوک در پیامی ویدئویی خطاب به مردم ایران که سه شنبه ۲۸ آبان در توئیتر وزارت خارجه آمریکا منتشر شد، با بیان اینکه ایالات متحده از تلاش مردم ایران برای آینده بهتر حمایت می کند، خشونت جمهوری...
یک گروه حقوق بشری کشته شدن بیش از ۱۰۰ نفر در جریان اعتراضات ایران را تایید کرده است. همزمان رهبر ایران اعتراضات را "امنیتی" توصیف کرده است.
مینا چنگ، مقام ارشد وزارت خارجه آمریکا پس از آن که گزارشی درباره نادرست بودن اطلاعات مندرج شده در سوابق رسمی او منتشر شد ناچار به استعفاء شده است هر چند مدعی شده "رسانه‌ها علیه او" اقدام کرده‌اند. در گزارش شبکه ان‌بی‌سی آمده خانم چنگ سابقه تحصیلی در دانشگاه هاوایی ندارد و همچنین برخلاف ادعایش، عکسی از او بروی جلد مجله تایم منتشر نشده است.
رهبر جمهوری اسلامی روز سه‌شنبه مدعی شد که اعتراضات روزهای اخیر «کارهای امنیتی» بوده و اعتراضات «مردمی» نبوده است.