محمد خاتمی، رئیس جمهوری سابق پیشنهاد به حکومت برای مذاکره بی‌قید و شرط با آمریکا را "نقض کرامت ایران" خواند. عیسی سحرخیز می‌گوید این موضع آقای خاتمی ادامه مشی "فرصت‌سوزی" ایشان در دوره ریاست جمهوری است.
سارا نتانیاهو، همسر بنیامین نتانیاهو، در ظرف سه سال صد هزار دلار غذا سفارش داده است. حال همسر نخست وزیر اسرائیل به خاطر "فساد و کلاهبرداری" دادگاهی می‌شود.
معاون امور ویژه رهبر انقلاب اعلام کرد: از نتیجه ماسبقه فوتبال ایارن و اسپانیا به این نتیجه می‌رسیم که باید در همه امور به خودباوری برسیم.
سرخیو راموس، بازیکن تیم ملی فوتبال اسپانیا پس از پیروزی یک هیچ بر ایران در توییتر خود، زنان ایران را برنده اصلی مسابقه معرفی کرد. پس از چند دهه، زنان ایرانی موفق شدند با ورود به ورزشگاه آزادی، مسابقه فوتبال ایران و اسپانیا را از روی صفحه نمایشگری بزرگ تماشا کنند.
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: روزی که چمران با شهادت مظلومانه، نامش را در تقویم تاریخ نه فقط ایران بلکه جهان اسلام ثبت کند و همواره الگویی مناسب برای آیندگان بخصوص جوانان باشد.
همزمان با بازتاب اعتراض تماشاگران ایرانی حاضر در جام جهانی به ممنوعیت ورود زنان به ورزشگاهها در ایران، فیفا اعلام کرد که برای این اعتراض ها مجوز صادر کرده است.