عضو مجلس خبرگان می‌گوید اقتدار موشکی و هسته‌ای برای ایران حیاتی است تا با آمریکا و هم‌پیمانانش مقابله کند. خاتمی آمریکا را "لات چاله میدان" و کشوری خوانده که دیگران برای خرید نفت ایران باید به او التماس کنند.
تهران ۲۴ بهمن ۱۳۵۷؛ پس از ساعت‌ها درگیری انقلابیون موفق می‌شوند وارد مجلس سنا شوند
رودی جولیانی، شهردار پیشین نیویورک و یکی از وکلای شخصی رییس جمهوری آمریکا، چهارشنبه 24 بهمن با سخنرانی در تجمع حامیان «شورای ملی مقاومت» در حاشیه همایش «ترویج آینده‌ای از صلح و امنیت در خاورمیانه» در ورشو گفت «تغییر رژیم دیکتاتوری مذهبی در ایران لازمه صلح و ثبات در این منطقه است».
در حمله انتحاری به یک اتوبوس متعلق به سپاه پاسداران که چهارشنبه شب در محدودۀ "چانعلی" در محور خاش-زاهدان در حرکت بود، شماری از «پرسنل سپاه» کشته شدند. هر چند منابع رسمی تا نخستین ساعات پنجشنبه آمار دقیق و قطعی از کشته و زخمی‌شدگان این حمله منتشر نکرده‌اند، اما بگزارش قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه، اتوبوس حامل مرزبانان ٤٠ سرنشین داشته که حداقل ٢٠ تن از آنان درگذشته و نیم دیگر مجروح شده‌اند.
رئیس اسبق رکن ۲ ارتش معتقد است با وقوع انقلاب اسلامی، عده‌ای همچون سازمان مجاهدین خلق (منافقین) به رکن دو ارتش ریختند و بسیاری از اسناد را دزدیدند.
دبیرکل گروه حزب‌الله در دیدار با محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران، که به لبنان سفر کرده است، گفت: «کمک‌های ایران به پیروزی در بیش از یک عرصه منجر شده و من امیدوارم ایران با وجود فشارهایی که بر این کشور وارد می‌شود، به کمک‌های خود ادامه دهد».