رئیس‌جمهوری آمریکا در واکنش به پرسش‌هایی در مورد نفتکش ایرانی در جبل‌الطارق، گفته تهران به‌دنبال مذاکره است، فقط نمی‌داند چگونه آن را آغاز کند.
علی رغم بخشش قصاص «محمدعلی نجفی» از سوی خانواده «میترا استاد»، این متهم به صدور حکم دادگاه علیه خود اعتراض کرده است.  خبرگزاری تسنیم روز دوشنبه ۲۸ مرداد به نقل از یک منبع آگاه نوشت که محمدعلی نجفی متهم این پرونده به صدور حکم دادگاه علیه خود اعتراض کرده است و این پرونده برای رسیدگی به دیوانعالی کشور ارجاع می‌شود.  اشاره نشده است اعتراض نجفی به کدام بخش حکم صادره است. پیش از...
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه آزادی نفتکش ایرانی ثمره مقاومت ملت ایران بود،گفت: سیاست‌های ضد ایرانی آمریکایی‌ها همواره در منطقه شکست خورده است.
ارتش سوریه روز دوشنبه ۲۸ مرداد با پشتیبانی روسیه به یک کاروان نظامی ترکیه در ادلب حمله هوایی کرد، و همزمان مقام‌های ترکیه از کشته شدن دستکم سه غیرنظامی در این حمله خبر دادند.
به گزارش فعالان حقوق بشر، عباس واحدیان شاهرودی، یکی دیگر از ۱۴ نفری که چندی پیش با نوشتن نامه‌ای خواهان استعفای آیت‌الله علی خامنه‌ای، رهبر ایران شده بودند، در مشهد بازداشت شد. بنا بر گزارش‌ها ماموران امنیتی او را در خانه‌اش با "با رفتاری خشونت‌آمیز" بازداشت کرده‌اند.
تعدادی از فرماندهان ارتش و سپاه همزمان با عید غدیر در&#۱۶۰;مراسم تقدیر از خانواده شهدای ⁧مدافع نشان فتح و نصر گرفتند.
در ایسلند، برای از بین رفتن یک یخچال طبیعی ۷۰۰ ساله مراسم عزاداری برگزار شد و در این مکان لوحی برای یادبود نصب شد.
علی ربیعی سخنگوی دولت ایران امروز گفت هاشم یکه زارع، مدیرعامل ایران خودرو به دلیل "افزایش قیمت" محصولاتش از سمت خود برکنار شده است. تصمیم برکناری مدیر عامل ایران خودرو را وزارت صنعت، معدن و تجارت گرفته و عباس علی آبادی، مدیر عامل گروه مپنا را بعنوان مدیر عامل جدید ایران خودرو معرفی کرده است.
در ادامه بازداشت برخی امضاء کنندگان بیانیه درخواست استعفای رهبر جمهوری اسلامی، این‌بار گزارش‌ها حاکی از بازداشت «عباس واحدیان شاهرودی» یکی دیگر از این امضاء کنندگان است.  کانال رسمی تلگرام ۱۴ تن از فعالان مدنی و سیاسی داخل ایران، این خبر را تایید کرده و نوشت که ماموران امنیتی  شامگاه روز یکشنبه با حضور در منزل «عباس واحدیان شاهرودی» یکی از امضا کنندگان بیانیه موسوم به ۱۴ نفر با...
چند ساعت پس از حرکت نفتکش «گریس۱» - که به «آدریان دریا-۱» تغییر نام داده – از جبل‌الطارق، ایران نسبت به توقیف مجدد آن ابراز نگرانی کرد و آن را «تهدید کشتیرانی آزاد» دانست.
برخی کاربران در شبکه های اجتماعی از محدودیت استفاده از دوچرخه‌های اپلیکیشن بیدود در تهران برای زنان خبر می دهند. بنابر گزارش‌ها برخی کاربران در شبکه‌های اجتماعی، افرادی که قصد استفاده از دوچرخه‌های «بیدود» را دارند در روند ثبت نام و پس از تعیین جنسیت با «خطا» روبرو می‌شوند و قادر به ادامه ثبت نام این دوچرخه ها نیستند. این کاربران نوشته اند که با تغییر جنسیت از زن به مرد...
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: آزادی نفتکش ایرانی از جبل‌الطارق نشان داد که مواضع جمهوری اسلامی ایران همواره بر حق بوده و سیاست‌های ضد ایرانی آمریکایی‌ها در منطقه شکست خورده است.
صادق لاریجانی در نامه‌ای در جواب به انتقادهای تند محمد یزدی او را به توهین و خلاف‌گویی متهم کرده است.
وزارت امنیت کانادا، با انتشار بیانیه‌ای به بریتانیا اعتراض کرده که با سلب تابعیت از جک لتز، مسئولیت این جنگ‌جوی سابق داعش را به گردن کانادا انداخته است. جک لتز که در رسانه‌ها به "جک جهادی" مشهور است از طرف مادر بریتانیایی و از سوی پدر شهروندی کانادا را دارد.