صفحه توئیتر باشگاه رم در توئیتی به ماجرای دختر ایرانی متخصص بخش اورژانس پرداخته است.
ام۳، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان ماسک‌های تنفسی در آمریکا می‌گوید کاخ سفید با استفاده از قانون کنترل تولید در زمان جنگ به این کارخانه دستور داده که سفارشات تولید ماسک های ان ۹۵ از سوی کانادا و آمریکای لاتین را متوقف کند و الویت را به سفارشات داخلی که از سوی مرکز مدیریت بحران (فیما) دریافت می‌کند بدهد.
با ادامه همه‌گیری ویروس کرونا در ایران نهاد سیاست‌گذاری نماز جمعه اعلام کرده است که این مراسم برای ششمین هفته متوالی در شهرهای بزرگ و مراکز استان‌ها برگزار نمی‌شود. لغو برپایی نماز جمعه ابتدا از ۹ اسفند با تعطیلی نماز جمعه تهران و چند شهر بزرگ آغاز شد و در هفته های بعد به مراکز همه استان‌ها کشیده شد. اکنون، شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه در اطلاعیه‌ای اعلام کرده است نماز جمعه ۱۵...
دونالد ترامپ در یک کنفرانس خبری به مردم آمریکا توصیه کرد که به هنگام حضور در مناطقی چون مرکز خرید یا جاهایی که نزدیک دیگران هستند ماسک بزنند یا پارچه‌ای را جلوی صورت خود ببندند هر چند خود او به عنوان رئیس جمهور آمریکا بنا ندارد چنین کند. او گفته توصیه به ماسک زدن داوطلبانه خواهد بود.
بررسی سوابق تحصیلی منتخبان مجلس یازدهم نشان می‌دهد که فارغ التحصیلان رشته مدیریت اعم از مدیریت دولتی، مدیریت بازرگانی، مدیریت آموزشی، مدیریت دفاعی و مدیریت استراتژیک، با ۳۹ فارغ التحصیل، بیشترین رشته‌ای است که منتخبان مجلس یازدهم در آن تحصیل کرده‌اند. بعد از مدیریت دولتی که عموما توسط مدیران دولتی در سطح استانها و از مرکز آموزش مدیریت دولتی اخذ و فاقد وجاهت علمی و اعتبار...
سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان در خصوص زمان بازگشایی و شروع به کار واحدهای تولیدی، صنفی و خدماتی در استان اطلاعیه ای صادر کرد.
با عبور تعداد مبتلایان به ویروس کرونا از مرز ۲۶۰ هزار نفر و همچنین تخمین ۱۰۰ تا ۲۴۰ هزار مرگ بر اثر کرونا در ایالات متحده، هراس و ناامیدی بخش بزرگی از جامعه آمریکا را فرا گرفته و فرصت مناسبی برای سودجویانی پدید آورده که با معجون‌های شفابخش به دنبال یک شبه میلیونر شدن‌ یا رواج نظریه‌های توطئه‌اند. در این میان کرونا به خط مقدم نبرد زیرپوستی دو جناح سیاسی این کشور بدل شده و منتقدان...
به کرونا مبتلا می‌شوم؟ اگر به خرید بروم یا به دستگیره در دفترم دست بزنم کرونا نمی‌گیرم؟ تحقیقات تا کنون نتیجه‌ای روشن در این مورد به دست نداده و در آلمان، اروپا و آمریکا نظراتی متفاوت در این باره وجود دارد.
در حالی که رئیس جمهور، وزیر خارجه و سایر مقام های ارشد ایران می گویند تحریم های آمریکا مانع تامین نیازهای ایران برای مقابله با ویروس کروناست، معاون علمی و فناوری حسن روحانی گفته است ایران از واردات در این زمینه بی نیاز است.
بازی با کلمات، یکی از انواع بازی است که در روزهای قرنطینه خانگی ناشی از کرونا می تواند در پویایی ذهن موثر باشد.
عضو هیئت علمی موسسه تحقیقات جنگل ها و مراتع کشور، مصرف بیش از حد آب را بزرگترین خطری دانست که محیط زیست را تهدید می کند و گفت: این روزها بر شست و شوی ۲۰ ثانیه ای دست ها با آب و صابون توصیه می شود؛ نه بر هدر دادن ۲۰ ثانیه ای آب!
رئیس شورای شهر مشهد با اشاره به اینکه کرونا، حداقل برای یک سوم جمعیت مشهد که در مناطق حاشیه ساکن هستند، شرایط سختی را ایجاد کرده است، گفت: از رسانه‌ها و خبرگزاری‌ها تقاضا دارم که به ترویج کمپین "چراغی برافروز" کمک کنند تا مشارکت حداکثری مردم را داشته باشیم.
بر اساس آماری که رادیو فردا از اظهارات پراکنده مقام‌های رسمی محلی و منابع وزارت بهداشت جمع‌آوری کرده است، تاکنون ۷۷ هزار و ۷۸۲ نفر به دلیل داشتن علائم بالینی کرونا در ۳۱ استان ایران بستری شده یا تحت نظر قرار گرفته‌اند. این آمار همچنین نشان می‌دهد که ۵۹۱۵ نفر در ۳۱ استان ایران جان خود را از دست داده‌اند. آمار رادیو فردا درباره افراد بستری شده یا تحت نظر در استان‌های ایران مستند...
ولادیمیر پوتین در نشستی ویدئویی با مقام‌های نفت و انرژی روسیه، شیوع ویروس کرونا و سیاست عربستان سعودی را عامل سقوط قیمت نفت دانست و برای کاهش سطح تولید ابراز آمادگی کرد.
علی تاجرنیا، با گفتن اینکه مشکلات ایران، مشکلاتی خودساخته و ناشی از استراتژی‌های سیاسی و ساختار سیاسی نظام است، گفت : سال ۹۹ از سال ۹۸ هم بدتر خواهد بود. به گزارش ایران‌وایر و به نقل از ایرنا، علی تاجرنیا، فعال سیاسی اصلاح‌طلب با اشاره به بی‌اعتمادی مردم به حاکمیت و لزوم پذیرفتن این واقعیت که بخش کوچکی از مردم، تمام مردم نیستند، گفت: اگر با واقعیت‌ها روبرو نشویم، سال ۹۹ از سال...
با شیوع هر چه بیشتر ویروس کرونا در ایالت‌های مختلف آمریکا، انتظار می‌رود که کاخ سفید از مردم بخواهد بیرون از خانه ماسک برنند. دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا گفت ماسک اجباری نخواهد بود اما توصیه می‌شود. پیش از این مقامات نیویورک نیز از مردم خواسته بودند ماسک بزنند.
در پی انتشار گسترده ویدئویی از تجمع معتادان در یکی از مناطق جنوب تهران، برخی مقام‌های جمهوری اسلامی علت حضور چشمگیر معتادان در خیابان‌ها را تعطیلی مراکز ماده ۱۶ به خاطر نگرانی از شیوع کرونا در بین آنها ذکر کردند.