قبادی: نظر دیوان عدالت درباره بورسیه‌ها اجرا می‌شود
رئیس پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی گفت: نظر دیوان عدالت درباره بورسیه‌ها اجرا می‌شود.

حسینعلی قبادی، رئیس پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی، در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم، با اشاره به وضعیت دانشجویان بورسیه‌ای که برای جذب در این مرکز از سوی دیوان عدالت اداری حکم گرفته‌اند، اظهار داشت: هنوز مراحل نهایی این دانشجویان برای جذب در پژوهشگاه طی نشده است.

وی در همین زمینه افزود: پژوهشگاه درحال طی کردن مراحل قانونی اعلام‌شده در روند جذب دو فردی است که حکم دیوان را در این زمینه دریافت کردند.

رئیس پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی گفت: در روند جذب این دانشجویان صددرصد براساس قانون اعلام‌شده و نظر دیوان عدالت اداری عمل خواهیم کرد.

دیوان عدالت اداری: احکام بورسیه‌ها اجرا نشود حکــــــم انفصـــال می‌دهیــمرئیس دانشگاه علامه: حکم دیوان درباره بازگشت دانشجویان بورسیه‌ را قطعاً اجرا می‌کنیمدیوان عدالت: شکایت ۷۲ دانشجو در پرونده بورسیه‌ها وارد دانسته شدواکنش غلامی به حکم بورسیه‌ها از سوی دیوان عدالت اداری؛ احکام قضایی لازم الاجراستقبادی در واکنش به اظهار نظر یکی از معاونان دیوان عدالت اداری مبنی بر حکم انفصال مسئولان و رؤسای دانشگاه‌هایی که در برابر حکم دیوان ایستادگی کنند، گفت: از سوی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی نظر دیوان در این زمینه اجرا می‌شود.

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.