از سرگیری تب سنجی در مبادی ورودی و خروجی و راه آهن ۴ شهرستان استان سمنان
مدیرعامل هلال احمر استان سمنان از آغاز مجدد فرآیند تب سنجی افراد در مبادی ورودی و خروجی و ایستگاه های راه آهن چهار شهرستان این استان خبر داد.

مظفر محمدخانی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان از راه اندازی مجدد پایگاه های تب سنجی و غربالگری ویروس کرونا در چهار شهرستان سمنان، شاهرود، دامغان و گرمسار خبر داد و اظهار کرد: علاوه بر این به دنبال ابلاغ استانداری سمنان و در راستای اجرای طرح ملی فاصله گذاری اجتماعی، هلال‌احمر استان سمنان این پایگاهها را در ایستگاه های راه آهن این چهار شهرستان نیز راه اندازی کرده است. وی افزود: باتوجه به اینکه ورودی و خروجی های شهرهای استان در طرح فاصله گذاری اجتماعی به نیروی انتظامی واگذار شده است جوانان و امدادگران هلال احمر با ایجاد این پایگاهها به تب سنجی افراد می پرداژد.

مدیرعامل هلال احمر استان خاطرنشان کرد:این پایگاه ها به صورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته فعال بوده و به غربالگری بیماری کرونا و توزیع بروشورهای آموزشی می پردازند.

این عضو ستاد استانی مقابله با کرونا با اشاره به خطر شیوع کووید۱۹ از عموم هموطنان و هم استانی ها خواست به منظور کنترل و مهار کروناویروس نهایت همکاری را با مسوولان داشته باشند.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.