هفته آینده؛ بررسی سند عفاف و حجاب با حضور روحانی در شورای عالی انقلاب فرهنگی
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: سه‌شنبه آینده جلسه این شورا با حضور رئیس‌جمهور برگزار خواهد شد که یکی از دستور‌های جلسه، بررسی سند آموزش، تعلیم و تربیت جنسی و جنسیتی و بازنگری سند حجاب و عفاف است.

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری تسنیم، حجت‌الاسلام عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در حاشیه صد و نوزدهین جلسه ستاد راهبری نقشه جامع علمی کشور در جمع خبرنگاران درباره جزئیات این جلسه، گفت: اردیبهشت سال گذشته سند جامع روابط علمی، بین‌المللی در شورای عالی انقلاب فرهنگی مصوب شد که اهداف بسیار جدی را برای توسعه همکاری‌های بین‌المللی دنبال می‌کند.

وی ادامه داد: این دومین جلسه‌ای است که برای پیگیری اجرای این سند تشکیل شد و امروز به جز اعضای ثابت شورا، وزرای امور خارجه، بهداشت درمان، علوم و اطلاعات نیز حضور داشتند، در جلسه امروز بیشتر سازوکارهایی دنبال شد که بتواند به تسهیل همکاری‌های بین‌المللی در حوزه علم و فناوری کمک کند.

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی درباره جلسه هفته آینده شورای عالی انقلاب فرهنگی نیز، گفت: سه‌شنبه آینده جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی با حضور رئیس‌جمهور برگزار خواهد شد و یکی از دستورهای جلسه، بررسی سند آموزش، تعلیم و تربیت جنسی و جنسیتی و بازنگری سند حجاب و عفاف است که جزو مصوبات قبلی شورا بوده و روی آن کار خواهد شد.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.