تقدیر نمایندگان مجلس از نیروی انتظامی
جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای از عملکرد نیروی انتظامی در سال گذشته و در مقاطع حساس تقدیر کردند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز(یکشنبه، ۲۹ اردیبهشت) پارلمان در نامه‌ای از فعالیت‌های نیروی انتظامی تقدیر کردند.

متن نامه نمایندگان مجلس به شرح زیر است:

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به لطف خدا در سال ۱۳۹۷، با وجود فشارها و تحریم‌های ظالمانه استکبار جهانی و توطئه‌های دشمنان انقلاب، با همت والای فرماندهان و مدیران و همچنین دلسوزی، ایثار و پشتکار کارکنان خدوم خود و با بکارگیری همه ظرفیت‌ها و قابلیت‌ها، حضور فعال و چشم‌گیری در تمامی صحنه‌های نظم و امنیت داشته و تلاش کرده تا با روحیه‌ای جهادی، محیطی امن برای مردم ایجاد کرده و امنیتی درخور و شایسته نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ملت ایثارگر و انقلابی برقرار کند.

حضور تأثیر‌گذار در مدیریت و برقراری نظم و امنیت در حماسه اربعین، همکاری با قوه‌قضائیه در شناسایی و برخورد قاطع با مفسدین اقتصادی و برهم زنندگان بازار ارز و محتکرین ارزاق عمومی، اجرای موفقیت‌آمیز طرح نوروزی برای برقراری انضباط و تأمین نظم و امنیت در مبداء، مقصد و طول سفر مسافران نوروزی که خوشبختانه موجب کاهش مصدومین و جان باختگان حوادث رانندگی گردید و همچنین اقدام سریع و انقلابی در شناسایی و معدوم کردن قاتل طلبه شهید همدانی از جمله اقدامات تحسین برانگیز نیروی انتظامی است.

ما نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی بر خود لازم می‌دانیم از فرماندهی جهادی سردار حسین اشتری، فرمانده محترم نیروی انتظامی و از تلاش‌ها و مجاهدت‌های فرماندهان و مدیران این نیرو و کارکنان خدوم و سبزپوشان عرصه نظم و امنیت کشور تقدیر و تشکر کنیم.

ضمن اعلام آمادگی مجلس برای تقویت و حمایت از ناجا، تقاضا داریم دولت محترم با تقویت بیشتر این نیرو به ویژه فراهم نمودن حضور فعال‌تر پلیس در فضای مجازی نسبت به توسعه، تجهیز و تقویت آن اقدام عاجل به عمل آورد.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.