استیضاح وزیر آموزش و پرورش منتفی شد
عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از منتفی شدن استیضاح وزیر آموزش و پرورش خبر داد.

حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی، عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم ، در تشریح نشست عصر امروز این کمیسیون،گفت: قرار بود در جلسه امروز استیضاح وزیر آموزش و پرورش بررسی شود که به دلیل از حد نصاب افتادن امضاها این طرح از دستورکار کمیسیون خارج شد.

بررسی استیضاح وزیرعلوم به هفته آینده موکول شدتکرار/ یکشنبه؛ بررسی استیضاح حجتی در کمیسیون کشاورزی مجلس

وی با بیان اینکه در بخش دیگری از جلسه امروز مسئولان سازمان سنجش برای بررسی مشکلات پیش آمده برای دانشجویان پزشکی دانشگاه آزاد حضور داشتند، ادامه داد:مقرر شد در اینباره گزارشی در اختیار کمیسیون قرار داده شود.

نماینده محلات در مجلس تصریح کرد:در جلسه امروز نیز مقرر شد اعضای کمیسیون جلسه‌ای با حضور نمایندگانی از وزارت امور خارجه و وزارت علوم درباره مشکلات پیش آمده با ارز دانشجویی داشته باشند.

عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون آموزش اضافه کرد: براساس تصمیم‌گیری کمیسیون مقرر شد تا وزارت آموزش و پرورش درباره اعزام معلمان به مدارس خارج از کشور تجدید نظر کرده و هرچه سریعتر در مورد تعیین تکلیف حقوق ارزی معلمانی که ۹ ماه تأخیر در دریافت حقوق داشته‌اند صورت گیرد.

سلیمی با اشاره به مشکلات به وجود آمده درباره نحوه مدیریت بنیاد آرشام در آموزش و پرورش در جلسه عصر امروز این کمیسیون بحث و بررسی صورت گرفت که براساس ماده ۲۳۴ آئین‌نامه داخلی مجلس قرار شد که آقایان خجسته، سلیمی و آقای ساعدی این موضوع را از نزدیک بررسی کنند.

وی با اشاره به بروز حادثه آتش‌سوزی در مرکز پیش دبستانی و دبستان شهر اهواز که امروز رخ داد قرار شد که وزارت آموزش و پرورش تا یکشنبه هفته آینده گزارشی را تهیه و به کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ارائه دهد.

این خبر حدود ۷ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.