عدم دعوت از حزب حامی روحانی به "شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان"
سخنگوی حزب اعتدال و توسعه گفت: به جلسه اخیر شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان دعوت نشدیم.

رمضانعلی سبحانی‌فر، سخنگوی حزب اعتدال و توسعه، در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم، در پاسخ به این پرسش که چرا نماینده این حزب در جلسه اخیر شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان شرکت نداشت، با بی‌اطلاعی از تشکیل جلسه شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان، گفت: به جلسه اخیر دعوت نشده‌ایم.

قهر یا غیبت؛ چرا برخی احزاب اصلاح‌طلب به جلسه شورای سیاست‌گذاری نرفتند؟"عارف" برای سومین بار رئیس شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان شدوی افزود:‌ شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان در زمان انتخابات شکل گرفت و اکنون خبری از فعالیت‌های آن نداریم ولی اگر دعوت شدیم، شرکت می‌کنیم.

به گزارش تسنیم، اولین جلسه شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان، روز چهارشنبه هفته گذشته (۲۳ آبان) تشکیل شد. این شورا نهادی بود که پیش از انتخابات سال ۹۴، تشکیل شد تا لیست انتخاباتی اصلاح‌طلبان برای مجلس دهم را تهیه کند. ترکیب اولیه این شورا مرکب از نمایندگان احزاب عضو "شورای هماهنگی جبهه اصلاحات" و برخی شخصیت‌های حقیقی بود.

در آن زمان، حزب اعتدال و توسعه به‌رغم اینکه عضو شورای هماهنگی نبود اما به جلسات این نهاد دعوت شد و برخی اعضای این حزب در لیست اصلاح‌طلبان برای مجلس حضور داشتند.

حزب "اعتدال و توسعه" در سال ۱۳۷۸ توسط برخی مسئولان دولت کنونی از جمله محمدباقر نوبخت، محمود واعظی، محمدرضا نعمت زاده و اکبر ترکان تاسیس شد. دبیرکلی این حزب برعهده محمدباقر نوبخت است.

این خبر حدود ۷ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.