پاسخ "شریعتمداری" به نمایندگان منتقد؛ "رئیس‌جمهور صلاح دانست به وزارت تعاون بروم"
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از انتقاد برخی از نمایندگان از شریعتمداری در این کمیسیون خبر داد.

محمد وحدتی، عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به جلسه عصر امروز (سه‌شنبه اول آبان) این کمیسیون، گفت: محمد شریعتمداری وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی و فرهاد دژپسند وزیر پیشنهادی اقتصاد و امور دارایی میهمان اعضای کمیسیون اجتماعی بودند.

نشست تخصصی ۵ فراکسیون مجلس با وزیر پیشنهادی صنعتوی با بیان اینکه در ابتدای جلسه وزیر پیشنهادی کار، برنامه‌های کاری خود را به اعضای کمیسیون ارائه داد، افزود: پس از آن اعضای کمیسیون دغدغه‌ها و سؤالات خود در حوزه وزارت کار را از آقای شریعتمداری مطرح کردند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در تشریح محور‌های سؤالات اعضا از وزیر پیشنهادی کار، اظهار داشت: وضعیت نابسامان کار، رابطه کارگر و کارفرما، وضعیت بازنشستگان، وضعیت صندوق‌های بازنشستگی و همچنین شرکت‌های زیرمجموعه شستا و سازمان تأمین اجتماعی از جمله مهمترین دغدغه اعضای کمیسیون بود که در این جلسه مطرح شد.

وحدتی با تأکید بر اینکه وزیر پیشنهادی کار، توضیحاتی پیرامون مسائل مطرح‌شده ارائه داد، گفت: فعال‌سازی شورای عالی کار، شکل‌گیری و فعال شدن تعاونی‌ها و همچنین فعال شدن هرچه بیشتر بخش خصوصی برای ایجاد اشتغال از جمله مهمترین محور‌های برنامه شریعتمداری بود.

نماینده مردم بستان‌آباد در مجلس اظهار داشت: برخی از نمایندگان در این جلسه خطاب به آقای شریعتمداری عنوان کردند که با توجه به اینکه طرح استیضاح وی در مجلس مطرح شده بود، باید در جلسات کمیسیون صنایع حاضر می‌شد تا تکلیف استیضاح مشخص شود که آقای شریعتمداری عنوان کرد: رئیس‌جمهور صلاح دانستند که بنده به وزارت تعاون و کار بروم.

وحدتی تصریح کرد: در پایان جلسه نیز آقای دژپسند وزیر پیشنهادی اقتصاد در کمیسیون حاضر شد و برنامه‌های خود را به اعضای کمیسیون ارائه کرد.

این خبر حدود ۵ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.