تکرار/شیخ‌‌الاسلام: شهدای محور مقاومت مانع از تحقق رویای آمریکا و عربستان شدند
معاون بین‌الملل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: شهدای محور مقاومت مانع از تحقق رویای آمریکا و عربستان شدند.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، حسین شیخ الاسلام معاون بین الملل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی عصر روز گذشته(پنجشنبه، ۱۸ مرداد) در مراسم بزرگداشت علامه شهید "سید عارف حسین حسینی"، گفت: حق و باطل همواره روبروی هم قرار داشته اند و ما امروز در یکی از مراحل آن هستیم.

وی افزود: هرکدام از شهدا با ایثار و شهادت راه و مسیر اسلام را هموار کردند، اما شیطان در برخی اوقات با فریب برخی مسلمانان همین راه شهادت را هم به انحراف کشیده و با تدبیر آمریکا و پادشاهی عربستانی برخی از مسلمانان فریب خوردند و داعش و طالبان شکل گرفت.

شیخ الاسلام تصریح کرد: داعش به دست ایرانی ها ، افغانستانی ها ، پاکستانی، عراقی، لبنانی و سوری ها شکست خورد اما آمریکا تصمیم گرفت آن را به افغانستان ببرد.

معاون بین الملل مجمع جهانی تقریب مذاهب با بیان اینکه رئیس جمهور آمریکا و پادشاه عربستان و خیلی های دیگر خواستند بشار را برکنار کنند اما شهدای محور مقاومت مانع آنها شدند، خاطرنشان کرد: یک زمانی آمریکایی ها هر کاری می خواستند در منطقه می کردند اما امروز به برکت انقلاب اسلامی دیگر این چنین نیست. امروز در یک پیچ مهم تاریخ اسلام و انقلاب هستیم پس همه باید وظیفه خود را به خوبی انجام دهند تا مدیون و شرمنده شهدا نشویم.

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.