اعمال قانون ۱۰ هزار خودرو در مشهد در طرح فاصله‌گذاری اجتماعی
رئیس پلیس راهور خراسان رضوی گفت: در طرح فاصله‌گذاری اجتماعی، ۴۰۰ دستگاه موتورسیکلت و ۱۰ هزار و ۱۱  دستگاه خودرو که با توجه به اطلاع‌رسانی پلیس راهور مبنی بر خودداری از تردد در سطح شهر مشهد، در تردد بودند را اعمال قانون کردیم و به پارکینگ منتقل شدند.

سرهنگ حمیدرضا دهنوی، اظهار کرد: طرح نوروزی پلیس راهور از ۲۵ اسفندماه سال گذشته تا ۱۵ فروردین‌ماه جاری ر دومرحله، با به‌کارگیری حداکثر توان خود در سطح خراسان رضوی، اجرا شد.

وی ادامه داد: پلیس راهور در اجرای این طرح، تمهیدات و طرح‌های ترافیکی با محوریت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و قطع چرخه انتقال این بیماری، برخورد با تخلفات حادثه‌ساز را در دستور کار خود قرار داد.

رئیس پلیس راهور خراسان رضوی بیان کرد: خوشبختانه میزان جان‌باختگان فوتی در تعطیلات نوروزی امسال نسبت به مدت مشابه در سال قبل، ۵۴ درصد کاهش داشته است. همچنین تعداد مجروحان نیز ۵۵ درصد کاهش داشته است.

دهنوی تاکید کرد: در نوروز امسال و در ورودی‌های خودرو و سواری به شهر مشهد، ۳۳ درصد کاهش و در خروجی خودرو از مشهد نیز، ۳۵ درصد کاهش داشته‌ایم.

وی افزود: همچنین در این مدت با توجه به اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی، ۴۰۰ دستگاه موتورسیکلت و ۱۰ هزار و ۱۱ دستگاه خودرو که با توجه به اطلاع‌رسانی پلیس راهور مبنی بر خودداری از تردد در سطح شهر مشهد، در تردد بودند را اعمال قانون کردیم و به پارکینگ منتقل شدند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، رئیس پلیس راهور خراسان رضوی خاطرنشان کرد: توصیه پلیس راهور به شهروندان، رعایت قوانین و مقررات راهنمایی ورانندگی و همکاری وتعامل با کارکنان پلیس راهور در بهبود بخشی به وضعیت ترافیکی و پیوستن به پویش در خانه بمانیم، است.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.