از اینستاگرام رضا پهلوی
هم‌میهنان دلاور و مبارزم،

حضور گسترده و کم‌نظیر شما در خیابان‌های سراسر جهان در روز مهسا، موج نوینی از انقلاب ملی ایران را رقم زده است.

درود بر شما که در داخل کشور با شهامت و شجاعتی ستودنی، چشم در چشم مزدوران ضحاک دوختید، و بیزاری خود از دیکتاتور، و عزم خود در باز پس گرفتن ایران را فریاد زدید.

درود برشما که در خارج از کشور کوشیدید و با سازماندهی کم‌نظیر، خیابان‌های جهان را مزین به بیرق ملی سه‌رنگِ شیروخورشیدنشان، و نام و تصویر جاویدنامان انقلاب ملی ایران کردید.

ننگ و نفرین ابدی بر رژیمی که در سال‌روز جاودانه شدن مهسا ژینا امینی، خیابان‌های ایران را عرصه تاخت و تاز و لشکرکشی علیه مردم آزادی‌خواه کرد، و برای مقابله با ملتی شجاع، صلح‌جو و میهن‌دوست، سلاح‌های جنگی را به رخ آنها کشید، سلاحهایی که بایستی دشمنان این ملت را نشانه روند نه چشم و قلب ایرانیان را.

جهان آنچه دیروز دید ذلت جمهوری اسلامی در مقابل عظمت شما بود.

پیامم به نیروهای نظامی و انتظامی را تکرار می‌کنم: روبروی ملت بزرگ ایران نایستید. این رژیم رفتنی‌ست، ‌و کشتی آن در حال غرق شدن است. خود را به این رژیم زنجیر نکنید که شما را نیز با خود به ورطه مرگی دردناک خواهد کشانید. جدایی امروز شما از این رژیم، ضامن مشارکت شما در آزادی و آبادی فردای ایران پس از جمهوری اسلامی خواهد بود.

من از انجمن‌های مردمی و نهادهای مدافع حقوق بشر می‌خواهم که بیش از پیش توجه خود را بر حمایت از خانواده های جاویدنامان، مجروحان، و زندانیان انقلاب ملی ایران معطوف کنند.

از رسانه‌ها می‌خواهم که به جای دامن زدن به تفرقه، بر حضور شکوهمند ملت ایران در روز مهسا متمرکز شوند.

از تشکل‌ها و شخصیتهای سیاسی که معتقد به تمامیت ارضی، دموکراسی، سکولاریسم، حقوق بشر و حق انتخاب مردمند، می‌خواهم به یکدیگر نزدیکتر شوند و پیام همبستگی به ملت متحد ایران بدهند.

ما ملت بزرگ و تاریخی، زن و مرد، و از هر باور و مذهب و قوم، برای زندگی بهتر و آبادی و آزادی میهن دوشادوش هم خواهیم ایستاد و ایران را پس خواهیم گرفت.

پاینده ایران،
رضا پهلوی
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )