صفحه شخصی: Arash20


مشارکت:

شروع عضویت: ۴ شهریور ۱۳۹۹ (حدود ۲ سال پیش)
نظرات ارسالی: ۳۱۷۵ نظر (میانگین موافقان: ۴ نفر)


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲ ماه پیش Arash20 در مورد «این ویدیو» گفت: ۶۳ موافق
دست مریزاد و درود بر شرف و وجدان شیر مادر پاک‌ خورده علی کریمی و ماهینی و وریا و ....! که از همه چیزتان در راه آزادی و دموکراسی و عدالت و رفاه اجتماعی و عدم تبعیض گذشتید!!!!!!! بسیاری از سلبریتی ها بخاطر پول و ثروت و زندگی لاکچری و زندگی کوتاه دنیوی جرات دهن باز کردن ندارند و خفقان گرفتند که مبادا زندان و شکنجه و یا اعدام شوند!!!!!!! مثل همین کثافت لجن و ...عليرضا دبیر!!!!!!!!
حدود ۱۵ روز پیش Arash20 در مورد «این ویدیو» گفت: ۴۱ موافق
به قول معروف می گند: ازین پدر بادرایت و با بصيرت و فرهیخته مغز گلستان و قلب رئوف و مهربان و انسان! ازون دختر ناز و گل زیبایم! آفرین دختر عزیزم!
حدود ۱۱ روز پیش Arash20 در مورد «این خبر» گفت: ۳۹ موافق
خیلی این خانواده عقب مانده است!!! شعور سیاسی و اجتماعی اینها خیلی پائین!!! مادر من هر چه شما دارید از زحمات شبانه روزی پدر و خودتان و ملت است !!! نه از ج.ا جهل و جور و جنون و جنایت و حماقت و فریب و فساد و مملو از دروغ و بچه کش و شکنجه گر اعترافات اجباری گیر و گروگانگیران صحرایی!!!! یک لحظه تصور کن که یکی ازین بچه‌ها یی که جان شيرين خود را برای آزادی و دمکراسی و عدالت و ریشه کن کردن فقر!!! (کودکان کار و خیابانی و کارتن خواب و گور خواب و کولبر و آشغال جمع کن و ...در خیابان‌ها از دست داده است!!!! ( مهدی تو بوده است)!!!!!! تو و شوهرت چی می کشید؟ (اگر احساس داشته باشی)؟!!!!!!یک لحظه خود را بگذار جای مادران داغدیده که کودکان ۴ تا ۲۰ ساله خود را از دست‌ داده اند!!!!! هر چه ثروت دارید از زحمات خود و اون شوهر و استعداد و زحمات مهدی طارمی و ملت است! نه ازین رژیم شکنجه گر و اعترافات اجباری گیر بچه کش!!!! مادر! این زندگی ابدی نیست و روزی یک به یک خواهيم مرد!!! مقام و قدرت و ثروت را با خود به گور نتوانیم برد!!! چیزی که در آینده و تاریخ باقی خواهد ماند! نام نیک است! در رژیم آينده هر جای ایران که برويد مردم زیر پایتان تف خواهند کرد!!!
حدود ۱۰ روز پیش Arash20 در مورد «این ویدیو» گفت: ۳۱ موافق
تا کی می خواهید کودک بکشید؟ برای ثروت و پول و مقام و قدرت!!!! تا کی می خواهید بهترین و زیباترین فرزندان و نوجوانان و جوانان مملکت را به قتل برسانید؟!!!! شما جانوران جنایتکار و جانیان وضو خود را با خون کودکان و نوجوانان و جوانان مان می گيريد!!!! این کودک کشتن چه لذتی برای شما دارد پیرمردهای بیمار و روانی بی احساس مرده متحرک؟!!!! (آیا شما لذت می برید؟ که ما هم در نظام بعدی شما و فرزندان تان را به قتل برسانیم)؟!!!!!
حدود ۳ ماه پیش Arash20 در مورد «این ویدیو» گفت: ۳۰ موافق
دست مریزاد و صد آفرین آقای داریوش!!!!!! پیشنهاد بسیار خردمندانه و خوب و بموقع بود برای فراخوان!!!!!!!!