ثبت ۳۳۷ مورد مثبت سرپایی کرونا در زنجان
طبق آخرین آمار کرونا در استان زنجان، امروز (یکم آذرماه) ۴۰ مورد مثبت بستری و ۳۳۷ مورد مثبت سرپایی از لحاظ آزمایشگاهی و فوت ۹ بیمار کرونایی ثبت شد.

به گزارش ایسنا و به نقل از پایگاه خبری دانشگاه علوم‌پزشکی زنجان، بر اساس آخرین اخبار کرونا، استان زنجان همچنان با بحران کرونا دست و پنجه نرم می‌کند و در پیک سوم کرونا قرار دارد و ابتلا به بیماری کرونا به‌صورت خانوادگی بوده که پیشگیری از آن نیازمند رعایت جدی پروتکل‌های بهداشتی، آداب تنفسی و بهداشتی و فاصله اجتماعی توسط فرد مبتلا در خانواده است.

در خصوص وضعیت مبتلایان ویروس کرونا در استان زنجان طی ۲َ۴ ساعت گذشته، در حال حاضر ۶۴۸ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری هستند و بستری جمعی از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون ۱۶۰۵۲ مورد بوده است.

طی ۲۴ ساعت گذشته،۳۳۷ مورد مثبت ابتلا به بیماری کرونا به صورت سرپایی شناسایی شده که در حال حاضر ۲۹ هزار و ۱۲۶ مورد مثبت سرپایی بر اساس یافته‌های آزمایشگاهی مبتلا به بیماری کرونا هستند.

همچنین طبق آخرین آمار کرونا در استان، موارد مثبت بستری کرونا در بیمارستان‌های استان زنجان، ۴۰ مورد بوده که از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون ۵۵۸۸ مورد مثبت بستری بر اساس یافته‌های آزمایشگاهی ثبت شده است.

متاسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته، ۹ بیمار مبتلا به کرونا در این استان، جان خود را از دست داده‌اند. گفتنی است از ابتدای شیوع کرونا تاکنون مجموع بیماران فوت شده در استان زنجان به ۸۴۳ نفر رسیده است.

از ابتدای شیوع کرونا تاکنون در استان زنجان، مجموع بیماران بهبودیافته و ترخیص شده نیز ۴۴۷۰ مورد گزارش شده است.

قابل ذکر است، از ابتدای شیوع بیماری کرونا تاکنون، مجموع موارد مثبت ابتلا به بیماری کرونا طبق یافته‌های آزمایشگاهی در استان زنجان ۳۴ هزار و ۷۱۴ مورد بوده است.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.