بستری ۱۳۳۹ بیمار کرونایی در مازندران
هرچند روند نزولی بستری بیماران مبتلا به کووید ۱۹ و یا مشکوک به ویروس کرونا، در مازندران همچنان ادامه دارد و در حال حاضر، ۱۳۳۹ بیمار در مراکز درمانی این استان بستری هستند، با این وجود مسئولان ستاد استانی مبارزه با کرونا، بر سفر مجدد مسافران به این استان به ویژه در ایام محرم هشدار دادند.

بر اساس اعلام روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، سید عباس موسوی رئیس این دانشگاه، اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۴۲ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

وی تصریح کرد: در همین مدت تعداد ۱۸۸ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان ها مرخص شدند و تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران خاطرنشان کرد: هم اکنون ۱۰۷۶ نفر بیمار مشکوک به ویروس کرونا با علائم تنفسی حاد مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند.

آخرین آمار کرونا در بابل

همچنین بر اساس اعلام روابط‌عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل در حال حاضر ۲۶۳ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بستری هستند.

بر این اساس، در ۲۴ ساعت گذشته ۳۶ بیمار جدید بستری و ۴۱ بیمار هم ترخیص شدند. ۵۰ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.