تصمیم جدید دولت برای برگزاری جلسات ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی
عضو ناظر مجلس شورای اسلامی در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی از تصمیم جدید اعضا برای برگزاری جلسات این ستاد خبر داد.

عزت‌الله یوسفیان‌ملا عضو ناظر مجلس شورای اسلامی در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم از تصمیم جدید دولت برای برگزاری جلسات ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی خبر داد و گفت: در آخرین جلسه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی که در روز دوشنبه (۲۸خرداد) به ریاست آقای جهانگیری معاون اول رئیس‌‌‌جمهور برگزار شد، اعضا انتقاداتی را نسبت به تأخیر ۸ ماهه برگزاری جلسات مطرح کردند.

بیشتر بخوانید:

ارائه گزارش دستگاه‌های نظارتی در نشست ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی

گزارش: جزئیاتی از جلسات ستاد مهمی که بعد از ۸ ماه تشکیل شد

وی افزود: با توجه به انتقادات اغلب نمایندگان مجلس و بسیاری از کارشناسان برای برگزار نشدن جلسات ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی در ۸ ماه گذشته، در آخرین جلسه مقرر شد جلسات این ستاد که قبلا هر دو هفته یک بار برگزار می‌شد، فعلا به صورت هفتگی برگزار شود.

عضو ناظر مجلس در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم این روند به صورت منظم ادامه یابد، زیرا باید ریشه فساد در کشور خشکانده شود تا بتوانیم جلوی تخلفات و دیگر مسائل را هم بگیریم؛ البته این مهم در سایه عزم قوای سه‌گانه امکان‌پذیر خواهد بود.

به گزارش تسنیم، اغلب نمایندگان مجلس شورای اسلامی و اعضای ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی نسبت به برگزار نشدن ۷ ماهه جلسات ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی گلایه کرده بودند. یوسفیان‌ملا نیز پیش از این در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم گفته بود که آخرین نشست ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی در آبان‌ماه سال گذشته(سال ۹۶) برگزار شده بود.

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.