سهل‌انگاری مقابل کرونا روزهای سختی را رقم خواهد زد
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: با اعلام آزمایشگاه تشخیص کووید ۱۹ در استان بوشهر ۴۱ مبتلای جدید به لیست کل مبتلایان در استان بوشهر اضافه شد. 

دکتر سعید کشمیری در این باره گفت: با اضافه شدن افراد جدید به لیست مبتلایان به ویروس کرونا تا روز یکشنبه ۴ خردادماه از مجموع افراد مبتلا به کرونا در استان بوشهر ۳۴۲ مورد به‌طور قطعی از این ویروس رهایی یافته‌اند و در حال حاضر ۳۷۱ نفر نیز در مراقبت خانگی قرار دارند.

وی با اشاره به بستری ۱۳ مورد مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بوشهر گفت: از مجموع موارد بستری در بیمارستان‌های استان، ۱۱ نفر باحال عمومی خوب و دو نفر نیز در بخش مراقبت‌های ویژه قرار دارند.

این مسئول با تبریک عید سعید فطر و آرزوی قبولی طاعات و عبادات روزه‌داران، عنوان کرد: متأسفانه عده‌ای از مردم نسبت به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی سهل‌انگاری می‌کنند که این موضوع روزهای سختی را برای ما رقم خواهد زد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با ابراز تشکر از اصناف و بازاریان استان در همراهی دوباره با مدافعان سلامت استان افزود: اقدام دوباره بازاریان استان در تعطیلی کسب‌وکار برای جلوگیری از شیوع کرونا در ایام تعطیلات عید فطر ستودنی است.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.