دولت نسبت به مسئله مدیران "دو‌تابعیتی" حساس نیست
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت به مسئله دوتابعیتی‌ها چندان حساس نیست و این عدم‌حساسیت حتماً به امنیت ملی لطمه می‌زند.

حجت‌الاسلام احد آزادیخواه نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به گزارش هیئت تحقیق و تفحص مجلس از مسئولان دوتابعیتی که اخیراً در رسانه‌ها منتشر شده است، اظهار داشت: مدیران دوتابعیتی مسئله بسیار مهمی برای کشور است که در صورت عدم رسیدگی می‌تواند مشکل‌آفرین شود.

بیشتر بخوانید:

ورود کمیسیون اصل ۹۰ مجلس به موضوع "دوتابعیتی‌ها"

وی در همین زمینه افزود: زمانی که مدیریت ملی کشور به دست افرادی بیفتد که تابعیت‌شان منحصر نیست شاهد بی‌انگیزگی مدیران برای دفاع از امنیت‌ملی کشور خواهیم بود و متأسفانه شاهد تبعات منفی آن خواهیم بود.

نماینده مردم ملایر در مجلس با بیان اینکه مسئله مدیران دوتابعیتی خطر بزرگی برای امنیت کشور است، تصریح کرد: دراین‌باره هم نمایندگان و هم کارشناسان این حوزه هشدار و تذکر دادند اما به‌نظر می‌رسد دولت به مسئله دو‌تابعیتی‌ها چندان حساس نیست و این عدم حساسیت به امنیت ملی لطمه می‌زند.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به حضور داوران دوتابعیتی در جشنواره فیلم فجر سال گذشته، اظهار داشت: در جشنواره سال ۹۵ داور دوتابعیتی وجود داشت اما در جشنواره سال ۹۶ با تذکراتی که نمایندگان دادند این موضوع تکرار نشد و داور دوتابعیتی نداشتیم.

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.