"کاظم جلالی" سفیر جدید ایران در روسیه با روحانی دیدار کرد
سفیر جدید کشورمان در کشور روسیه، پیش از عزیمت به محل مأموریت خود با رئیس جمهور دیدار کرد.

به گزارش حوزه دولت خبرگزاری تسنیم، «کاظم جلالی» سفیر جدید جمهوری اسلامی ایران در فدراسیون روسیه روز یکشنبه و پیش از عزیمت به محل ماموریت خود با حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور دیدار و گفت‌وگو کرد.

روحانی: مصرف بنزین ۲۰ میلیون لیتر کاهش یافته استدستور روحانی به استانداران برای سرکشی به خانواده‌های آسیب‌دیده در حوادث اخیرموافقت نمایندگان مجلس با استعفای کاظم جلالیجلالی در گفتگو با تسنیم: نیمه دوم آذر عازم مسکو می‌شوم/ روابط ایران و روسیه گسترش می‌یابدحجت‌الاسلام حسن روحانی با اشاره به روابط خوب دو جانبه و همکاری‌های بین المللی و منطقه‌ای تهران - مسکو برای نماینده کشورمان در انجام مطلوب وظایف و ماموریت‌های محوله آرزوی موفقیت کرد.

وی همچنین بر ضرورت اهتمام در راستای معرفی توانمندی‌ها و ظرفیت‌های کشورمان به سرمایه گذاران و بخش های خصوصی و دولتی محل ماموریت و تلاش برای تسریع در اجرای توافقات فی مابین و توسعه، تقویت و تحکیم روابط و مناسبات همه جانبه با روسیه به عنوان کشوری دوست و همسایه تاکید کرد.

کاظم جلالی سفیر جمهوری اسلامی ایران در فدراسیون روسیه نیز در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از وضعیت روابط ایران با روسیه در بخش‌های مختلف، بر تلاش و جدیت در مسیر انجام وظایف و توسعه مناسبات اقتصادی و تقویت همکاری‌های همه جانبه تهران- مسکو تاکید کرد.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.