حضرتی: هزینه‌ انتخاباتی‌ام را به صورت شفاف اعلام می‌کنم
عضو فراکسیون امید مجلس پس از ثبت نام در انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس در پاسخ به این سوال که آیا حاضر است هزینه انتخاباتی خود را اعلام کند یا خیر؟ گفت: هزینه انتخاباتی‌ام را به صورت شفاف و ریز اعلام خواهم کرد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، الیاس حضرتی عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی، عصر امروز پس از ثبت نام در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که آیا فکر می‌کنید مردم بار دیگر به شما رای خواهند داد یا خیر مردم هر تصمیم بگیرند روی سر ما جا دارند و مردم به هر کسی که تشخیص دهند که باید رای دهند همان مبارک است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا هزینه انتخابات خود را حاضر است اعلام کند یا خیر، گفت: هزینه انتخاباتی‌ام را به صورت شفاف و ریز اعلام خواهم کرد.

ذوالقدر: کسی که با پول وارد مجلس می‌شود، نماینده مردم نیست حضرتی درباره اینکه رئیس دولت اصلاحات از برخی چهر‌ه‌های اصلاح‌طلب برای شرکت در انتخابات دعوت کرده است، خاطرنشان کرد: من فکر می‌کنم در شرایط فعلی کشور هم آقای خاتمی و هم شخصیت‌های دلسوز که به آینده کشور فکر می‌کنند باید برای حضور افرادی که دانش لازم را دارند و صالح و علاقه‌مند هستند فراخوان داده و مردم عزیزمان نیز برای رای‌ دادن پاس صندوق‌ها حضور پیدا کنند.

عضو فراکسیون امید مجلس در پاسخ به سوال خبرنگار تسنیم مبنی بر اینکه آیا مردم از عملکرد اصلاح‌طلبان راضی بودند یا نه، گفت:‌ استدلال مردم را باید پای صندوق‌ها دید و به هر لیستی رای دهند رضایت‌مندی خود را ابراز کرده‌اند.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.