فرماندار تهران: ۲۶۸ نفر موفق به ثبت‌نام در روز دوم نام‌نویسی از نامزدهای انتخابات مجلس شدند
عیسی فرهادی فرماندار تهران در پایان دومین روز ثبت نام از کاندیداهای شرکت در انتخابات مجلس گفت: ۲۳۸ نفر امروز و تا این لحظه ثبت نام قطعی کرده‌اند.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، عیسی فرهادی فرماندار تهران عصر امروز (دوشنبه ۱۱ آذر) پس از پایان دومین روز از ثبت نام از داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، در جمع خبرنگاران، گفت: امروز جمعیت بیشتری نسبت به روز گذشته ثبت نام داشتیم.

وی افزود : ۲۳۸ نفر امروز و تا این لحظه ثبت نام قطعی کرده‌اند و ۳۰ نفر نیز در طی مراحل ثبت نام قرار دارند که در مجموع ۲۶۸ نفر در روز دوم خواهد بود.

فرماندار تهران تصریح کرد :روز گذشته ۱۸۳ نفر ثبت نام قطعی داشتیم که در دو روز گذشته و در مجموع ۴۲۱ نفر هستند که ۷۴ نفر خانم و ۳۴۷ نفر آقا ثبت نام قطعی کرده‌اند.

وی ادامه داد : از میان ثبت نام کنندگان، ۳۲۹ نفر فوق لیسانس، ۶۰ نفر دکتری، ۱۲ نفر حوزوی و ۲۰ نفر نیز دارای مدرک تحصیلی لیسانس هستند.

فرماندار تهران افزود :پیرترین داوطلب دارای ۷۳ سال و جوانترین داوطلب نیز دارای ۳۰ سال و دو ماه سن هستند. همچنین ۲۶ درصد از جامعه ایثارگران و ۲۳ درصد هم از نمایندگان ادوار مختلف تاکنون ثبت نام کرده‌اند.

فرهادی در پایان خاطرنشان کرد : در مقایسه با دو روز گذشته نسبت به دوره قبلی انتخابات مجلس، تعداد داوطلبان ۳ برابر افزایش یافته است.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.