تشکیل قرارگاه برای مقابله با امضاءهای طلایی در سازمان غذا و دارو
عضو کمیسیون بهداشت مجلس از تشکیل قرارگاهی برای مقابله با امضاءهای طلایی در سازمان غذا و دارو خبر داد.

محمدحسن قربانی عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با بیان اینکه جمعی از نمایندگان اخیراً طرحی را برای تحقیق و تفحص از سازمان غذا و دارو تدوین کرده بودند، اظهار داشت: مشکلاتی که در این حوزه وجود دارد و همچنین بحث امضاء‌های طلایی از محورهای این طرح بود.

وی ادامه داد: پس از بحث و گفت‌وگو با طراحان این طرح و مسئولان سازمان غذا و دارو قرار شد تا قرارگاهی با حضور نمایندگان مجلس به ویژه اعضای کمیسیون بهداشت مجلس و برخی مسئولان وزارت بهداشت تشکیل شود تا مشکلات در این حوزه برطرف شود.

نماینده آستانه اشرفیه در مجلس با اعلام اینکه فعلاً بحث تحقیق و تفحص از سازمان غذا و دارو در کمیسیون مسکوت مانده است، افزود: مسئولان سازمان غذا و دارو تغییر و تحولاتی در این سازمان انجام داده‌اند و قول داده‌اند که روند قبلی را تا چند روز آینده اصلاح کنند.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس عنوان داشت: برخی گزارشات به دست نمایندگان رسیده که تخلفاتی در سازمان غذا و دارو رخ داده که تذکرات لازم در این زمینه به مسئولان این سازمان داده شده که امیدواریم هرچه سریعتر با این موضوعات برخورد شود تا مجلس مجبور نشود از اختیارات قانونی خود استفاده کند.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.