آخرین اخبار از بررسی طرح حمایت از سپاه پاسداران در مجلس
عضو هیئت‌رئیسه مجلس آخرین اخبار از روند بررسی طرح حمایت از سپاه پاسداران در مجلس را تشریح کرد.

احمد امیرآبادی‌ عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم با اشاره به آخرین وضعیت بررسی طرح دوفوریتی "حمایت از سپاه پاسداران" در مجلس، گفت: این طرح دوفوریتی در هفته گذشته، با تغییراتی به تصویب اکثریت اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس رسید.

وی در تشریح دلایل تهیه طرح دوفوریتی مجلس برای حمایت از سپاه پاسداران، اظهار داشت: پس از اینکه آمریکا، نام نیروی مردمی و فداکار سپاه را در فهرست گروه‌های تروریستی قرار داد، جمعی از نمایندگان مجلس با تدوین طرحی دوفوریتی، خواستار مقابله با این اقدام خصمانه آمریکا و دیگر اقدامات این رژیم در منطقه شدند.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه دوفوریت طرح مجلس برای حمایت از سپاه پاسداران در جلسه روز دوشنبه(۲۶ فروردین) کمیسیون امنیت ملی مجلس تصویب شده، بنابراین، این طرح در جلسه علنی فردا(دوم اردیبهشت) و همزمان با سالروز تأسیس سپاه پاسداران در مجلس مطرح می‌شود.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، کلیات طرح دوفوریتی مجلس برای حمایت از سپاه پاسداران در جلسه علنی روز سه‌شنبه(۲۷ فروردین) پارلمان و از مجموع ۲۰۷ نماینده حاضر، با ۲۰۴ رأی موافق و ۲ رأی مخالف تصویب شده است.

متن کامل طرح مجلس برای حمایت از سپاه به شرح زیر است:

نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )