کریمی‌قدوسی: ترامپ منتظر تابوت‌ تروریست‌های آمریکایی باشد
نماینده مردم مشهد در مجلس خطاب به رئیس جمهور آمریکا گفت: از امروز در فرودگاه واشنگتن برای خود یک اتاق ثابت نگه دارید و منتظر رسیدن تابوت‌های تروریست‌های آمریکایی باشید.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، جواد کریمی قدوسی، نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی، در نشست علنی امروز (سه شنبه، ۲۰ فروردین ) قوه مقننه با اشاره به قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در فهرست گروه‌های تروریستی از سوی ایالات متحده آمریکا گفت: امام (ره) فرمودند که اگر سپاه نبود کشور هم نبود. من افتخارم این است که یک بسیجی هستم و از خداوند می‌خواهم در روز قیامت مرا با بسیجیان محشور کند. همچنین مقام معظم رهبری نیز فرمودند که بهترین راه مبارزه با آمریکا خدمت رسانی به مردم عزیز است.

حضرتی: نیروهای آمریکایی در غرب آسیا تروریست اعلام شوند

وی با اشاره به اینکه سال جاری به نام رونق تولید نام گرفته و آغاز راه جدید مبارزه با آمریکاست، ادامه داد: امیدواریم گره‌های تولید را باز کنیم تا شاهد هموار شدن راه تولید ملی و رونق تولید باشیم.

نماینده مشهد در مجلس با اشاره به اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بدو تاسیس، ظرف ۲ سال برای دفاع از انقلاب یکصد هزار جوان را به کار گرفت و پس از ۸ سال جنگ تحمیلی ۲۶ هزار نفر از این افراد شهید شدند، افزود: در این بین ۳۰ هزار نفر دیگر جانباز و آزاده شدند، همچنین نباید فراموش کرد که ۱۷ هزار شهید ترور به دست دژخیمان تروریسم که در دامان آمریکا و اروپا حمایت می‌شوند، شهید شدند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس جمهور آمریکا، اظهار داشت: در روز سرور آزادگان جهان، سپاهی که خود را آماده جانبازی برای همه عالم کرده است را تروریست معرفی کردید.

وی تصریح کرد: سرداری که امروز کابوس نظامیان آمریکایی شده، سردار سلیمانی، امروز در کوچه‌های خرمشهر و اهواز مشاهده می‌شود و مدافعان حرم را برای خدمت‌رسانی به میدان فرا می‌خواند. فرمانده سپاه موشکی نقطه‌زن، که برای هر سرباز آمریکایی یک موشک را کدبندی کرده است، در کوچه‌های پلدختر مشاهده می‌شود. همچنین فرمانده سپاه نیروی زمینی و مقاومت بسیج که کابوس تروریست‌هاست، در حال خدمت رسانی مشاهده می‌شود.

کریمی قدوسی با اشاره به اینکه روزی لباس سپاه را در دوران دفاع مقدس می‌چلاندند و از آن خون می‌ریخت، و امروز گل و لای می‌ریزد، چون سپاهیان در حال خدمت هستند، عنوان کرد: این مهم در حالی است که افسر کدام ارتش کمر خم می‌کند تا آسیب دیده‌ای را التیام بخشد؟ کجای دنیا جنرالی مشاهده می‌شود همانند سرداران سلیمانی و جعفری که بگویند ما کیسه شن می‌شویم و اجازه نمی‌دهیم سیل به شما آسیب برساند؟

نماینده مشهد در مجلس ادامه داد: امروز نمایندگان مردم در خانه ملت، یکپارچه بدون هیچ کوتاهی با تمام اخلاص لباس سبز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را پوشیدند تا همگی پیام روشنی را صادر کنند؛ به سید حسن نصرالله پیام دهند ما آماده‌ایم کار را تمام کنیم، به مردم یمن بگویند پشتیبان شما هستیم تا حرمین آزاد شود و به فلسطینیان عنوان کنند کمکتان می‌کنیم تا صهیونیست‌ها را از میان کوه‌ها و سنگ‌ها بیابید.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس جمهور آمریکا خاطرنشان کرد: از امروز در فرودگاه واشنگتن برای خود یک اتاق ثابت نگه دارید و منتظر رسیدن تابوت‌های تروریست‌های آمریکایی باشید.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.