وزرای پیشنهادی برنامه‌‌ مبسوط به نمایندگان ارائه کنند
نماینده کبودر آهنگ در مجلس گفت: وزرای پیشنهادی برنامه‌های مبسوطی به نمایندگان ارائه کنند.

محمدعلی پور مختار، عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به معرفی وزرای صنعت، معدن، تجارت و تعاون کار به مجلس گفت: وزرای پیشنهادی باید برنامه‌های مبسوطی به نمایندگان ارائه کنند.

نظر یک نماینده درباره وزرای پیشنهادی دولت به مجلسوی با بیان اینکه آقای شریعتمداری باید برنامه‌های متفاوتی نسبت به برنامه‌هایی که برای وزرات صمت ارائه کرده بود به نمایندگان ارائه کند، ادامه داد: البته وزرای پیشنهادی در برخی موارد نیز کارنامه خوب اجرایی دارند.

نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس افزود: برای موفقیت در وزارتخانه‌ها، وزرای معرفی شده نیازمند برنامه‌ جامع هستند تا بتوانند از ظرفیت‌های این وزارتخانه برای توسعه اقتصادی بهره ببرند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس تصریح کرد: در بین وزارتخانه‌های مطرح شده، وزارت کار و صمت به دلیل وسعت حوزه عملکرد و سازمان‌هایی که در زیرمجموعه‌شان آن وجود دارد برای نمایندگان بسیار حساس و مهم است و وزرای پیشنهادی آن باید مسیر سختی را پشت سر بگذارد.

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس اظهار داشت: با توجه به اینکه ۶۰ درصد دارایی کشور در وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی متمرکز است؛ لذا مدیریت این حجم دارایی بسیار مهم و قابل اهمیت است و وزیر پیشنهادی باید برنامه جامع و عملی داشته باشد. البته تجربه حضور شریعتمداری در معاونت اجرائی دولت یازدهم تا حد زیادی این مهم را مرتفع می‌کند.

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.