تکرار/یک فعال اصلاح‌طلب: نخبگان آماده مذاکره با آمریکا هستند
دبیرکل مجمع نمایندگان ادوار گفت: وزارت خارجه با مدیریت شرایط می‌تواند زمینه گفت‌وگو میان نخبگان کشور و مخالفان دولت کنونی آمریکا را فراهم کند.

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم، یدالله اسلامی دبیرکل مجمع نماینده ادوار مجلس در کنگره سراسری تشکل متبوعش که عصر روز گذشته( پنجشنبه ۲۶ مهر) در مجتمع تلاش تهران برگزار شد، طی سخنانی اظهار داشت: برای حل مشکلات امروز کشور لازم است که دولت از سرمایه‌های اجتماعی کشور استفاده کند چرا که حل مشکلات کشور بدون مشارکت اجتماعی مرتفع نخواهد شد.

باقری: برخی نهادها و دانشگاه‌ها با اجرای FATF دچار تحریم می‌شوند وی با اشاره به سخنرانی اخیر رئیس جمهور در دانشگاه تهران خاطرنشان کرد: اگر مخاطب سخنان رئیس جمهور دانشجویان هستند، نباید دانشجویان پشت در بمانند.اسلامی با تاکید بر اینکه با فرافکنی چیزی حل نمی‌شود گفت: ما خواستار تحرک و جدیت بیشتر از دولت هستیم.

دبیرکل مجمع نمایندگان ادوار با بیان اینکه نمایندگان ادوار مجلس آمادگی گفتگوی ملی دارند، اظهار داشت: پیشنهاد ما این است که اگر دولت آمریکا و ایران نمی‌توانند با هم صحبت کنند اما بدنه اجتماعی و نخبگان آمادگی این گفتگو را با نمایندگان آمریکا دارد و وزارت خارجه با مدیریت شرایط می‌تواند زمینه گفت‌وگو میان نخبگان کشور و مخالفان دولت کنونی آمریکا را فراهم کند.

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.