بررسی انطباق لایحه ایجاد مناطق آزاد تجاری با سیاست‌های کلی نظام در مجمع تشخیص
هئیت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام صبح امروز (شنبه) به ریاست محسن رضایی تشکیل جلسه داد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم، هئیت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام صبح امروز (شنبه) به ریاست محسن رضایی تشکیل جلسه داد.

بیشتر بخوانید

بررسی «پالرمو» با حضور کارشناسان مجمع تشخیص مصلحت نظام در مجلس

دبیرمجمع تشخیص مصحلت نظام در ابتدای این جلسه با تسلیت ایام شهادت سرور و سالار شهیدان، قیام اباعبدالله الحسین (علیه السلام) را تراژدی بزرگ تاریخ بشریت برشمرد و تاکید کرد: ایثار بی‌نظیر امام حسین علیه السلام که همه هستی خود را در راه اعتلای اسلام و ارزشهای الهی و انسانی به قربان گاه برد، برای همگان بویژه ما مسئولان حاوی پیام‌های مهمی از جمله توجه به مسئولیت‌ها در قبال دین مبین اسلام، نظام اسلامی و ارزش‌های دینی و مبارزه با ظلم وانحراف است.

در ادامه این نشست، انطباق لایحه ایجاد مناطق آزاد تجاری و مناطق ویژه اقتصادی با سیاست‌های کلی نظام مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

بر اساس این گزارش در نشست هیئت عالی نظارت مجمع که رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی و دبیر شورای عالی مناطق آزاد نیز حضور داشتند پس از ارائه گزارش کمیسیون نظارت دبیرخانه مجمع، دیدگاه‌های نمایندگان دولت، مجلس و اعضای هیات عالی ، دررابطه با رعایت بندهای "۱۱" و "۱۷" و بند "۱" جزء "د" سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی مورد بحث قرار گرفت و قرار شد، با برگزاری نشست‌های مشترک، مصوبه نهایی مجلس‌ محترم شورای اسلامی اصلاح و مغایرت‌ها با سیاست‌های کلی ابلاغی، رفع گردد.

این خبر حدود ۹ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.