نشست‌های ویژه کمیسیون عمران درباره "نوسانات اجاره‌بهای مسکن"
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از برگزاری نشست‌های فوق‌العاده این کمیسیون درباره نوسانات اجاره‌بهای مسکن خبر داد.

صدیف بدری سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای‌اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم با اشاره به نابسامانی‌های ایجاد شده در بازار مسکن، به‌خصوص در حوزه اجاره‌بها، اظهار داشت: طی ما‌ه‌های اخیر بازار اجاره‌بهای مسکن شاهد نوسانات بسیاری بود که بخشی از آن متأثر از نوسانات بازار ارز است.

بیشتر بخوانید:

یک نماینده: عدم ثبات در بازار مسکن مردم را دچار مشکل کرده است

وی با تأکید بر اینکه بخش عمده نوسانات موجود در بازار مسکن و اجاره‌بها ناشی از دلال‌بازی و سودجویی سوداگران است، اظهار داشت: از دستگاه‌های نظارتی انتظار می‌رود، همان‌طور که با متخلفان در حوزه بازارهای خودرو و کالاهای اساسی برخورد کرده و مشغول رسیدگی به اتهامات و تخلفات آنها هستند، توجه ویژه‌ای نیز به بخش مسکن داشته باشند و با آنها برخورد کنند.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه نوسانات موجود در بازار اجاره‌بهای مسکن مردم و به‌ خصوص شهروندان تهرانی را با مشکلات جدی مواجه کرده است، افزود: بررسی نوسانات بازار اجاره‌بها در دستورکار جدی اعضای کمیسیون عمران و نمایندگان مجلس قرار گرفته و به‌طور مستمر و فوق‌‌العاده، جلسات این کمیسیون با کارشناسان، نمایندگانی از دولت و وزارت راه و شهرسازی ادامه دارد.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.