پیام تسلیت وزیر اطلاعات به فرمانده سپاه پاسداران
وزیراطلاعات در پیامی به سرلشکر جعفری شهادت ۱۱ بسیجی و پاسدار مریوان در حمله تروریستی اخیر را تسلیت گفت.

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری تسنیم، حجت‌الاسلام محمود علوی وزیر اطلاعات در پیامی به سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران شهادت ۱۱ پاسدار و بسیجی مریوان را تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون

سردار سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری فرماندهی محترم کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

شهادت قهرمانانه ۱۱ تن از جان برکفان و غیور مردان سپاه و بسیج بدست عوامل خود فروخته استکبار جهانی و صهیونسیم غاصب را خدمت حضرتعالی و کلیه نیروهای تحت امر علی الخصوص خانواده گرانقدر شهدا که به فرموده امام راحل (رحمت‌الله تعالی علیه) چشم و چراغ این ملت اند صمیمانه تبریک و تسلیت عرض می‌نمایم.

همگان آگاهند که در طول تاریخ پر افتخار اسلام ناب محمدی (صلوات الله علیه) امت مسلمان همواره از نعمات و برکات جاودان خون های پاک به ناحق ریخته شده شهدا بهره‌مند گردیدند و شهادت این پاسداران حریم میهن اسلامی نشان داد که همه مذاهب و اقوام در حفظ امنیت پایدار تا آخرین قطره خون ایستادگی کرده و لحظه‌ای از این رسالت الهی غفلت نخواهند نمود، تا دشمنان و بدخواهان بدانند پیوند بین شیعه و سنی با خون شهیدان در هم آمیخته و الی الا بد ناگسستنی است.

یقیناً دستاورد این جنایت ددمنشانه، انزجار بیش از پیش ملت بیدار ایران اسلامی به ویژه اهالی استان شهید پرور کردستان خواهد بود و چه شیوا مقام معظم رهبری (دام ظله) می‌فرمایند: عزت ما به خاطر شهادت جوانان و فرزندان این ملت است.

گمراهان دست نشانده باید بدانند که در مصاف با جمهوری اسلامی ایران هیچ جنایتی بی‌پاسخ نخواهد ماند.

این خبر حدود ۷ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.