تکرار/ واکنش حکیمی‌پور به اظهارات حجاریان درباره ایجاد "هسته سخت" در جریان اصلاحات
دبیرکل حزب اراده ملت گفت:جریان اصلاحات اقداماتی که در سال‌های اخیر انجام داده، آسیب‌شناسی می‌کند.

احمد حکیمی‌پور دبیرکل حزب اراده ملت در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم، درباره اظهارات اخیر حجاریان درباره تشکیل "هسته‌ سخت" برای مدیریت امور جریان اصلاحات گفت: نظر آقای حجاریان نظری شخصی است و من نمی‌توانم اظهار نظر شخصی دیگران را تشریح کنم.

بیشتر بخوانید

حق‌شناس: نباید انتظار داشت همه احزاب اصلاح‌طلب وزن یکسان داشته باشند

توضیح کرباسچی درباره سازوکار پارلمان اصلاحات با ۶۰۰ عضو

وی افزود: با این‌حال آنچه مشخص است تمامی نظرات و پیشنهاداتی که از سوی فعالان و چهره‌های جریان اصلاحات بیان می‌شود، در صورت لزوم باید در نهادهای بالادستی اصلاح‌طلبان مورد بررسی قرار می‌گیرد.

دبیرکل حزب اراده ملت تصریح کرد: جریان اصلاحات در تلاش است برای کارآمدتر کردن فعالیت‌هایش در فضای سیاسی کشور، اقداماتی که در سالهای اخیر انجام داده، آسیب‌شناسی کند. در کمیته سیاسی شورای هماهنگی اصلاحات تمامی پیشنهادات مورد بررسی قرار می‌گیرد و نمایندگان احزاب اصلاح‌طلب که عضو شورای شورای هماهنگی هستند، نظرات خود را بیان می‌کنند.

** اظهارات گرامی‌مقدم درست بیان نشده است

حکیمی‌پور درباره اظهارات اخیر گرامی‌مقدم سخنگوی حزب اعتمادملی مبنی بر اینکه "احزاب اصلاح‌طلب باید بر اساس میزان تاثیرگذاری بر فضای سیاسی کشور در تصمیمات اتخاذ شده در جریان اصلاحات نقش داشته باشند"،گفت: چنین نگاهی در گفتمان اصلاحات جایی ندارد. سخنان آقای گرامی مقدم یا درست بیان نشده و یا توسط رسانه‌ها به درستی منعکس نشده است.

دبیرکل حزب اراده ملت خاطرنشان کرد: اگر مسئولیت ارزیابی احزاب با خودشان باشد، طبیعی است که همه احزاب بر این باور باشند که نقش آفرینی‌شان در فضای سیاسی کشور از دیگر احزاب بیشتر است. اگر بخواهیم به شکل کارشناسی و با شاخص‌های عملی، عملکرد احزاب را مورد ارزیابی قرار دهیم، تنها نهادی که می‌تواند درباره عملکرد احزاب اصلاح‌طلب نظر دهد، شورای هماهنگی جبهه اصلاحات است.

این خبر حدود ۹ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.