توضیحات زاکانی درباره نشست‌های اخیر اصولگرایان با رئیسی
نماینده سابق مردم تهران در مجلس گفت که نشست‌های اخیر برخی اصولگرایان با سید ابراهیم رئیسی، انتخاباتی نیست.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، علیرضا زاکانی نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بعضی اخبار درباره نشست‌های چهره‌های اصول‌گرا با حضور حجت‌الاسلام سیدابراهیم رئیسی گفت: اصل برگزاری نشست فعالان جریان اصولگرا با حضور حجت‌الاسلام رئیسی صحیح است و جزء وظایف کسانی است که نسبت به انقلاب و مردم احساس مسئولیت می‌کنند، اما اینکه در این نشست‌ها بحث انتخابات آینده مطرح می‌شود نادرست است.

وی با تاکید بر اینکه موضوع بحث در نشست‌های مذکور شرایط امروز کشور است،‌ اظهار داشت: بحث ما در نشست‌ها چگونگی کمک به برون‌رفت از شرایط کنونی کشور است که دشمن در خلال آن تلاش می‌کند کام مردم را تلخ کند و نهایتاً آنان را از حاکمیت ناراضی سازد؛ بنابراین موضوعات نشست‌های فعالان اصولگرا که با حضور آقای رئیسی برگزار می‌شود شرایط امروز کشور و وظایفی است که مسئولان باید در قبال مشکلات معیشتی مردم انجام دهند.

وی تصریح کرد: آنان که می‌کوشند به این موضوع دامن بزنند که موضوع نشست‌های یاد شده انتخاباتی است در حقیقت آنچه در ذهن خودشان مرور می‌شود و برایشان اولویت دارد، گمانه‌زنی می‌کنند. در حقیقت اگر نشست فعالان اصولگرا در شرایط فعلی اقتصاد کشور برگزار نشود، باید این جریان را تخطئه کرد.

دبیرکل سابق جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی عنوان داشت: دغدغه نیروهای انقلابی کمک به مردم و مسئولان جهت عبور سرافرازانه نظام از این مقطع حساس است از این رو ما تاکنون در جلسات‌مان حرف انتخاباتی نزده‌ایم و آنچه از سوی برخی در این باره مطرح می‌شود. نادرست است.

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.