از اینستاگرام مسیح علی‌نژاد
برای دختران نوجوان و جوانی که مرا می‌خوانند:
از این پوسترها و هارت و پورت‌های ارزشی‌ها و بی‌ارزش‌های مجازی و‌حقیقی ته دلتان خالی نشود. آلوده‌دهان های حکومتی یا لات‌های کوچه و بازار اگر قدرت شکست دادن زنان قوی را داشتند هرگز به جای زبان، آلت جنسی شان در دهان‌شان نمی‌چرخید که مدام با همان آلت جنسی‌شان حرف بزنند.
در گذشته مردان بیمار و ضعیف هر زنی را با چهار‌تا فحش پایین‌تنه‌ای منزوی می‌کردند. با تاکتیک «شرمسار» کردن. جهان عوض شد، ما هم عوض شدیم تا عوضی‌های اطراف‌مان را منزوی کنیم. ما قوی شدیم تا ضعیف‌های اطراف‌مان بفهمند هر چقدر آلت جنسی‌شان را بگیرند کف دست یا توی دهان‌شان و دنبال‌مان بدوند، فایده‌ای ندارد، ما زمین نمی‌خوریم بلکه با قدرت بیشتری شانه به شانه‌ی مردان آزادی‌خواه اطراف‌مان پیش می‌رویم تا زمین زیر پای مردان مریض جنسی بلرزد. اینها که می‌گویم شعار نیست باور قلبی من است، تجربه‌ی من است. سالها با فحش‌های رکیک یا تهمت‌های جنسی که فلانی خراب است، فاحشه است با این و آن خوابیده است گریه می‌کردم ولی مدت‌هاست مثل کوه شدم و اصلا در برابر هیچ فحش و تهمت و توهین جنسی کم نمیارم.با زبان ساده می‌نویسم که وقتی مرا می‌خوانی فکر نکنی از اول زنی قوی و با اعتماد به نفس بودم. تمرین ‌و تکرار. مدام به خودت بگو؛
یک: کسی که فحش جنسی رکیک می‌دهد هدفش شرمسار کردن و شکست دادن من است. پس نه شرمسار می‌شوم و نه شکست می‌خورم و او را به ‌هدفش نمی‌رسانم.
دو: کسی که به جای زبان و عقل مدام با آلت‌جنسی‌اش حرف می‌زند هدفش آلوده کردن فضای جامعه است و از اینکه همه را مثل خودش کند لذت می‌برد پس من هرگز شبیه به او نمی‌شوم و او را به لذت مطلوبش نمی‌رسانم.
کمپین ما ریشه در حق انتخاب و کرامت انسان‌ها دارد، کمپین ما زن و مرد را شانه به شانه‌ی هم دارد، با حجاب و بی‌حجاب را کنار هم دارد، بی‌دین و با دین، شهری و روستایی را برابر با هم حرمت نگه می‌دارد. پس معلوم است که ما در برابر کسانی که زن و‌ مرد را علیه هم می‌خواهند، زنان را علیه زنان می‌خواهند و آدم‌ها را با دین و دهات و شهرشان قضاوت می‌کنند پیروزیم. زخمی می‌شویم اما زخم‌هایی که ما را نمی‌کشد بی‌شک قوی‌ترمان می‌کند. بگذار آلوده‌زبان‌ها با آلت جنسی‌‌شان حرف بزنند ما با زبان صلح و بی‌خشونت می‌رسیم به روزی که ایران برای همه ایرانیان باشد و هیچ کسی میان مان دیوارِ نفرت و تفرقه نکشد. دیوار بلندی که جمهوری اسلامی چهل سال است میان ما زن و مرد با حجاب و بی‌ححاب کشیده تنها با قدرت و ایمان مان پایین کشیده خواهد شد.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.