از اینستاگرام محمود احمدی‌نژاد
تکرار خطای انسانی در وقوع اینگونه حوادث پذیرفتنی نیست
.
دکتر محمود احمدی‌نژاد در اطلاعيه‌ای جان باختن ١٩ تن از مدافعان وطن در حادثه اصابت موشک به #ناوچه_کنارک را تسلیت گفت و خواستار اتخاذ تدابیری برای تضمین عدم تکرار اینگونه حوادث شد.
.
پيام تسلیت دکتر احمدی‌نژاد به مناسبت جان باختن شماری از غیور مردان مدافع وطن به شرح زیر است:
.
بسم الله الرحمن الرحیم
إنّا لله و انا إلیه راجعون یک بار دیگر با وقوع حادثه‌ای تأسف‌بار و غم‌انگیز، جمعی از مدافعان مرزهای ایران عزیز جان شیرین خود را از دست دادند که بر اثر آن قلوب مردم ایران جریحه‌دار شد و خانواده‌هایی را داغدار کرد.
.
اینجانب ضمن تسلیت شهادت امیرمؤمنان حضرت علی(ع)، همدردی عمیق خود را در مصیبت جان باختن ۱۹ تن از جوانان غیور وطن در حادثه اصابت موشک به ناوچه کنارک با خانواده های داغدار ابراز می‌دارم و از خداوند متعال برای جان باختگان عزیز این سانحه، علو درجات و برای مجروحان شفای عاجل مسألت دارم و برای بازماندگان آنان نیز صبر و اجر خواستارم.
.
مجدّانه از مقامات مسئول بویژه نهادهای نظارتی و قضایی انتظار دارم با رسیدگی دقیق به این ماجرا و مشخص نمودن دلایل بروز آن و اطلاع‌رسانی کامل به مردم، با عوامل مؤثر در وقوع این حادثه دردناک برخورد قاطع و قانونی صورت گیرد.
.
تکرار خطای انسانی در وقوع حوادثی از این دست قابل پذیرش نیست. مقامات تصمیم‌گیرنده باید تدابیری اتخاذ نمایند که تضمینی بر تکرار نشدن اینگونه سوانح باشد.
.
خادم ملت ایران
محمود #احمدی_نژاد
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.