از اینستاگرام مسیح علی‌نژاد
این دو دختر شجاع را می‌سناسید؟ #صبا_کردافشاری که امروز به قرچک منتقل شد و #یاسمن_آریانی که او هم در قرچک است. صبا و یاسمن پارسال در اعتراض به گرانی زندانی شدند ولی بعد از آزادی از زندان تلاش کردند تا صدای #علیرضا_شیرمحمدعلی باشند. خودم هم از صفحه‌ی اینستاگرام یاسمن و صبا از وضعیت علیرضا در زندان فشافویه مطلع شدم و نوشتم صدای زندانیانی باشیم که صدایی ندارند. یاسمن و صبا را دوباره بازداشت کردند چون صدای بی‌صدایان شدند و‌حالا درست زمانی که صبا و یاسمن در زندان قرچک هستند علیرضا را در زندان فشافویه کشتند.
می‌دانم حالا در قرچک غمگین خواهند شد که صدای شان به گوش آنان که باید نرسید و دوباره جوانی دیگر در زندان پرپر شد آن هم به جرم توهین به روح‌الله خمینی و خامنه‌ای. باید فرزندان خمینی پاسخ دهند حالا که بودجه‌های میلیاردی برای موسسه‌ی حفظ ‌و نشر آثار خمینی دریافت می‌کنند نظرشان در مورد قتل این جوان چیست؟ بودجه‌هایی که باید صرف فقر و بیکاری و بدبختی مردم شود صرف ترویج خرافاتِ خمینی می‌شود و جوانان را به جرم اینکه به خمینی نقد دارند یکی یکی قربانی می‌کنند. تک تک اصلاح‌طلبان حامی خمینی باید پاسخگوی وضعیت جوانان امروز باشند.
صبا و یاسمن مجرم نیستند، آنها فرزندان سربلند ایران هستند و چون علیه گرانی، علیه فقر و علیه حجاب اجباری شجاعانه ایستادند. علیرضا را در زندان کشتند صدای کسانی باشیم که معمولا سیاستمداران و رسانه‌ها صدای‌شان را نمی‌شنوند. از #فرشته_دیدنی تا #برزان_محمدی تا #ارژنگ_داوودی و #محمد_نظری که بالای ۲۵ سال در زندان است. تا #مژگان_کشاورز و #منیره_عربشاهی که جرم‌شان مردم دوستی بود و بس...
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.